Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2018, 5. kārtas rezultāti

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2018, 5. kārta

07.06.2018

Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Mārcis Leimanis

Distanču priekšnieks : Guntars Markss

 (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   649 Alise Ķikāne              Smiltene   00:05:32

 2.   628 Paula Šūtele                         00:05:38 +00:06

 3.   598 Una Pērkone                          00:05:55 +00:23

 4.   560 Karlīna Rīdere            Pīlādzītis 00:06:03 +00:31

 5.   543 Dārta Alksne              Smiltene   00:06:42 +01:10

 6.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande   00:06:56 +01:24

 7.   812 Elza Muižniece            Variņi     00:07:05 +01:33

 8.   962 Marta Krēvica             Individuāl 00:07:23 +01:51

 9.  1009 Katrīna Fanta             Individuāl 00:07:56 +02:24

10.   600 Aivita Adukone            Smiltene   00:08:26 +02:54

11.   579 Zane Tarasa               Individuāl 00:08:56 +03:24

12.   959 Lote Tarasa               B/d Pīlādz 00:09:05 +03:33

13.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene   00:16:55 +11:23

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   977 Emīls Ķikāns              Individuāl 00:05:44

 2.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādz 00:05:48 +00:04

 3.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts  00:06:07 +00:23

 4.   635 Elmārs Lapiņš                        00:06:16 +00:32

 5.  1010 Emīls Kraukis             Bērnudārzs 00:06:28 +00:44

 6.   993 Toms Spalviņš             Smiltene   00:08:34 +02:50

 7.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni     00:10:41 +04:57

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   905 Sanija Kaņipova           Variņi     00:04:33

 2.   800 Elīza Ķikāne              SSC        00:04:43 +00:10

 3.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:04:51 +00:18

 4.   456 Paula Petrovska           SCV        00:04:55 +00:22

 5.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes  00:05:58 +01:25

 6.   464 Marta Alksne              Smiltenes  00:06:50 +02:17

 7.   987 Sanija Strauja            Smiltene   00:07:16 +02:43

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   483 Mārcis Āboliņš            SCV        00:04:08

 2.   983 Toms Ernests Kazeks       Smiltene   00:04:22 +00:14

 3.   629 Gustavs Šūtelis           FK Smilten 00:04:36 +00:28

 4.   477 Renārs Skorenko           Sporta sko 00:04:39 +00:31

 5.   650 Marsels Dūmiņš            BJSS       00:04:49 +00:41

 6.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTS 00:04:53 +00:45

 7.   999 Enests Lūsis              Individuāl 00:05:17 +01:09

 8.   457 Adrians Leikarts          Smiltene   00:05:23 +01:15

 9.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes  00:05:38 +01:30

10.   961 Kristers Everts           Variņu pam 00:05:39 +01:31

11.   516 Gustavs Goba              Garām ejot 00:06:02 +01:54

12.   998 Markuss Gaismiņš          Smiltene   00:06:13 +02:05

13.  1008 Daniels Fanta             Individuāl 00:08:00 +03:52

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   501 Annija Alksne             Sporta sko 00:04:26

 2.   802 Liene Ķikāne              SSC        00:04:31 +00:05

 3.   365 Samanta Zariņa            SCV        00:04:37 +00:11

 4.   283 Gabriela Albertiņa        Smiltenes  00:08:18 +03:52

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   418 Emīls Goba                Garām Ejot 00:04:36

 2.   298 Jānis Ošiņš               SCV        00:04:59 +00:23

 3.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes  00:05:01 +00:25

 4.   984 Kristers Beitiks          Variņi     00:05:40 +01:04

 5.   417 Markuss Grigulis          Sporta sko 00:05:57 +01:21

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:14:12

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes  00:12:05

 2.   437 Madara Celma              OK AZIMUTS 00:12:32 +00:27

 3.   286 Anda Jaunmuktāne          OK Azimuts 00:13:05 +01:00

 4.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes  00:14:38 +02:33

 5.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes  00:15:16 +03:11

 6.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle  00:15:29 +03:24

 7.   967 Justīne Everte            Variņi     00:16:55 +04:50

 8.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi     00:17:16 +05:11

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   190 Una Selīna Muižniece      Smiltenes  00:16:01

 2.   306 Marta Dūle                SCV        00:16:34 +00:33

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   604 Linda Briede                         00:12:50

 2.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:13:14 +00:24

 3.   376 Jana Marta Ivanovska      OK Azimuts 00:13:16 +00:26

 4.   953 Irita Ļeļeva              Individuāl 00:13:37 +00:47

 5.   608 Inga Vīksna               Smiltene   00:14:17 +01:27

 6.   985 Līga Dūmiņa               Individuāl 00:14:28 +01:38

 7.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10 00:14:29 +01:39

 8.    43 Ilze Spalviņa             Smiltene   00:14:45 +01:55

 9.   995 Baiba Šķērīte             Silva      00:15:23 +02:33

10.   973 Sandra Ābele              Mammadaba  00:15:52 +03:02

11.   599 Inese Meldere             Smiltene   00:15:53 +03:03

12.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes  00:16:00 +03:10

13.  1011 Una Pilvere               Ilgas      00:16:03 +03:13

14.   361 Lauma Damberga            Ilgas      00:16:06 +03:16

15.   350 Santa Rīdere              Smiltene   00:16:11 +03:21

16.   954 Lita Kalniņa              Individuāl 00:16:55 +04:05

17.   996 Sanda Unāme               Individuāl 00:19:50 +07:00

18.   997 Agija Gaismiņa            Smiltene   00:21:11 +08:21

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    48 Žanete Leimane            Smiltene   00:13:06

 2.   613 Elita Zālīte              Smiltene   00:13:20 +00:14

 3.   194 Aiga Ozola                Smiltene   00:13:49 +00:43

 4.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene   00:14:40 +01:34

 5.   992 Inita Ramane              Individuāl 00:15:40 +02:34

 6.   553 Anita Adukone             Smiltene   00:17:32 +04:26

 7.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae    00:17:59 +04:53

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   143 Māris Lapiņš              Azimuts    00:14:26

 2.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande   00:19:28 +05:02

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   661 Markuss Straume           Individuāl 00:19:45

 2.   645 Viktors Marcinkēvičs      Jaunsargi  00:27:31 +07:46

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle  00:17:49

 2.   989 Rihards Spilva            Individuāl 00:18:56 +01:07

 3.   412 Lauris Veidemanis         Rauna      00:19:44 +01:55

 4.   111 Mārtiņš Veģeris           FK Smilten 00:19:58 +02:09

 5.   605 Mārtiņš Briedis                      00:20:26 +02:37

 6.   972 Rihards Gailīts           Individuāl 00:20:46 +02:57

 7.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:20:47 +02:58

 8.   494 Elvis Markss              Smiltenes  00:21:41 +03:52

 9.   360 Gints Skrodelis           Smiltene   00:25:01 +07:12

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   509 Vadims Markss             Vudlande   00:21:46

 2.   458 Jānis Leikarts            Garām ejot 00:23:50 +02:04

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   483 Mārcis Āboliņš            SCV       V10      00:04:08

 2.   983 Toms Ernests Kazeks       Smiltene  V10      00:04:22 +00:14

 3.   501 Annija Alksne             Sporta skoS12      00:04:26 +00:18

 4.   802 Liene Ķikāne              SSC       S12      00:04:31 +00:23

 5.   905 Sanija Kaņipova           Variņi    S10      00:04:33 +00:25

 6.   418 Emīls Goba                Garām EjotV12      00:04:36 +00:28

 6.   629 Gustavs Šūtelis           FK SmiltenV10      00:04:36 +00:28

 8.   365 Samanta Zariņa            SCV       S12      00:04:37 +00:29

 9.   477 Renārs Skorenko           Sporta skoV10      00:04:39 +00:31

10.   800 Elīza Ķikāne              SSC       S10      00:04:43 +00:35

11.   650 Marsels Dūmiņš            BJSS      V10      00:04:49 +00:41

12.   192 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:04:51 +00:43

13.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTSV10      00:04:53 +00:45

14.   456 Paula Petrovska           SCV       S10      00:04:55 +00:47

15.   298 Jānis Ošiņš               SCV       V12      00:04:59 +00:51

16.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes V12      00:05:01 +00:53

17.   999 Enests Lūsis              IndividuālV10      00:05:17 +01:09

18.   457 Adrians Leikarts          Smiltene  V10      00:05:23 +01:15

19.   649 Alise Ķikāne              Smiltene  S7       00:05:32 +01:24

20.   628 Paula Šūtele                        S7       00:05:38 +01:30

20.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes V10      00:05:38 +01:30

22.   961 Kristers Everts           Variņu pamV10      00:05:39 +01:31

23.   984 Kristers Beitiks          Variņi    V12      00:05:40 +01:32

24.   977 Emīls Ķikāns              IndividuālV7       00:05:44 +01:36

25.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādzV7       00:05:48 +01:40

26.   598 Una Pērkone                         S7       00:05:55 +01:47

27.   417 Markuss Grigulis          Sporta skoV12      00:05:57 +01:49

28.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes S10      00:05:58 +01:50

29.   516 Gustavs Goba              Garām ejotV10      00:06:02 +01:54

30.   560 Karlīna Rīdere            PīlādzītisS7       00:06:03 +01:55

31.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts V7       00:06:07 +01:59

32.   998 Markuss Gaismiņš          Smiltene  V10      00:06:13 +02:05

33.   635 Elmārs Lapiņš                       V7       00:06:16 +02:08

34.  1010 Emīls Kraukis             BērnudārzsV7       00:06:28 +02:20

35.   543 Dārta Alksne              Smiltene  S7       00:06:42 +02:34

36.   464 Marta Alksne              Smiltenes S10      00:06:50 +02:42

37.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande  S7       00:06:56 +02:48

38.   812 Elza Muižniece            Variņi    S7       00:07:05 +02:57

39.   987 Sanija Strauja            Smiltene  S10      00:07:16 +03:08

40.   962 Marta Krēvica             IndividuālS7       00:07:23 +03:15

41.  1009 Katrīna Fanta             IndividuālS7       00:07:56 +03:48

42.  1008 Daniels Fanta             IndividuālV10      00:08:00 +03:52

43.   283 Gabriela Albertiņa        Smiltenes S12      00:08:18 +04:10

44.   600 Aivita Adukone            Smiltene  S7       00:08:26 +04:18

45.   993 Toms Spalviņš             Smiltene  V7       00:08:34 +04:26

46.   579 Zane Tarasa               IndividuālS7       00:08:56 +04:48

47.   959 Lote Tarasa               B/d PīlādzS7       00:09:05 +04:57

48.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni    V7       00:10:41 +06:33

49.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene  S7       00:16:55 +12:47

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes S15      00:12:05

 2.   437 Madara Celma              OK AZIMUTSS15      00:12:32 +00:27

 3.   604 Linda Briede                        S40      00:12:50 +00:45

 4.   286 Anda Jaunmuktāne          OK AzimutsS15      00:13:05 +01:00

 5.    48 Žanete Leimane            Smiltene  S55      00:13:06 +01:01

 6.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:13:14 +01:09

 7.   376 Jana Marta Ivanovska      OK AzimutsS40      00:13:16 +01:11

 8.   613 Elita Zālīte              Smiltene  S55      00:13:20 +01:15

 9.   953 Irita Ļeļeva              IndividuālS40      00:13:37 +01:32

10.   194 Aiga Ozola                Smiltene  S55      00:13:49 +01:44

11.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V15      00:14:12 +02:07

12.   608 Inga Vīksna               Smiltene  S40      00:14:17 +02:12

13.   143 Māris Lapiņš              Azimuts   V55+     00:14:26 +02:21

14.   985 Līga Dūmiņa               IndividuālS40      00:14:28 +02:23

15.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10S40      00:14:29 +02:24

16.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes S15      00:14:38 +02:33

17.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene  S55      00:14:40 +02:35

18.    43 Ilze Spalviņa             Smiltene  S40      00:14:45 +02:40

19.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes S15      00:15:16 +03:11

20.   995 Baiba Šķērīte             Silva     S40      00:15:23 +03:18

21.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle S15      00:15:29 +03:24

22.   992 Inita Ramane              IndividuālS55      00:15:40 +03:35

23.   973 Sandra Ābele              Mammadaba S40      00:15:52 +03:47

24.   599 Inese Meldere             Smiltene  S40      00:15:53 +03:48

25.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes S40      00:16:00 +03:55

26.   190 Una Selīna Muižniece      Smiltenes S18      00:16:01 +03:56

27.  1011 Una Pilvere               Ilgas     S40      00:16:03 +03:58

28.   361 Lauma Damberga            Ilgas     S40      00:16:06 +04:01

29.   350 Santa Rīdere              Smiltene  S40      00:16:11 +04:06

30.   306 Marta Dūle                SCV       S18      00:16:34 +04:29

31.   967 Justīne Everte            Variņi    S15      00:16:55 +04:50

31.   954 Lita Kalniņa              IndividuālS40      00:16:55 +04:50

33.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi    S15      00:17:16 +05:11

34.   553 Anita Adukone             Smiltene  S55      00:17:32 +05:27

35.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae   S55      00:17:59 +05:54

36.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande  V55+     00:19:28 +07:23

37.   996 Sanda Unāme               IndividuālS40      00:19:50 +07:45

38.   997 Agija Gaismiņa            Smiltene  S40      00:21:11 +09:06

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle V35      00:17:49

 2.   989 Rihards Spilva            IndividuālV35      00:18:56 +01:07

 3.   412 Lauris Veidemanis         Rauna     V35      00:19:44 +01:55

 4.   661 Markuss Straume           IndividuālV18      00:19:45 +01:56

 5.   111 Mārtiņš Veģeris           FK SmiltenV35      00:19:58 +02:09

 6.   605 Mārtiņš Briedis                     V35      00:20:26 +02:37

 7.   972 Rihards Gailīts           IndividuālV35      00:20:46 +02:57

 8.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:20:47 +02:58

 9.   494 Elvis Markss              Smiltenes V35      00:21:41 +03:52

10.   509 Vadims Markss             Vudlande  V45      00:21:46 +03:57

11.   458 Jānis Leikarts            Garām ejotV45      00:23:50 +06:01

12.   360 Gints Skrodelis           Smiltene  V35      00:25:01 +07:12

13.   645 Viktors Marcinkēvičs      Jaunsargi V18      00:27:31 +09:42

Citi sporta veidi