Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2018, 6. kārta

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2018, 6. kārta

14.06.2018

Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Mārcis Leimanis

Distanču priekšnieks : Guntars Markss

[

S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   598 Una Pērkone                          00:05:02

 2.   649 Alise Ķikāne              Smiltene   00:05:38 +00:36

 3.   609 Annija Cera               Palsmane   00:06:01 +00:59

 4.   560 Karlīna Rīdere            Pīlādzītis 00:06:22 +01:20

 5.   812 Elza Muižniece            Variņi     00:07:15 +02:13

 6.  1009 Katrīna Fanta             Individuāl 00:07:19 +02:17

 7.   962 Marta Krēvica             Individuāl 00:07:20 +02:18

 8.   579 Zane Tarasa               Individuāl 00:07:28 +02:26

 9.   543 Dārta Alksne              Smiltene   00:07:31 +02:29

10.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande   00:08:03 +03:01

11.   600 Aivita Adukone            Smiltene   00:08:07 +03:05

12.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene   00:08:24 +03:22

13.   959 Lote Tarasa               B/d Pīlādz 00:09:09 +04:07

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādz 00:05:36

 2.   977 Emīls Ķikāns              Individuāl 00:05:46 +00:10

 3.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts  00:05:54 +00:18

 4.   635 Elmārs Lapiņš                        00:05:56 +00:20

 5.  1014 Aleksandrs Koriņevs       Variņi     00:07:05 +01:29

 6.  1010 Emīls Kraukis             Bērnudārzs 00:07:07 +01:31

 7.  1015 Intars Koriņevs           Variņi     00:07:10 +01:34

 8.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni     00:07:55 +02:19

 9.  1017 Hugo Miķelsons            Variņi     00:12:26 +06:50

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   905 Sanija Kaņipova           Variņi     00:04:27

 2.   800 Elīza Ķikāne              SSC        00:04:34 +00:07

 3.   811 Eimija Muižniece          Variņ      00:04:58 +00:31

 4.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:05:18 +00:51

 5.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes  00:05:39 +01:12

 6.   464 Marta Alksne              Smiltenes  00:05:54 +01:27

 7.   550 Alise Reingolde           STPS       00:07:28 +03:01

 8.  1018 Enija Koriņeva            Variņi     00:07:30 +03:03

 9.   987 Sanija Strauja            Smiltene   00:08:16 +03:49

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   483 Mārcis Āboliņš            SCV        00:04:03

 2.   983 Toms Ernests Kazeks       Smiltene   00:04:25 +00:22

 3.   477 Renārs Skorenko           Sporta sko 00:04:30 +00:27

 4.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTS 00:04:50 +00:47

 5.   457 Adrians Leikarts          Smiltene   00:05:01 +00:58

 6.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes  00:05:10 +01:07

 7.   516 Gustavs Goba              Garām ejot 00:05:34 +01:31

 8.   998 Markuss Gaismiņš          Smiltene   00:05:40 +01:37

 9.  1013 Kristers Ozols            Individuāl 00:05:44 +01:41

10.   961 Kristers Everts           Variņu pam 00:05:55 +01:52

11.  1008 Daniels Fanta             Individuāl 00:07:27 +03:24

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes  00:04:34

 2.   802 Liene Ķikāne              SSC        00:04:40 +00:06

 3.   365 Samanta Zariņa            SCV        00:04:44 +00:10

 4.  1019 Sintija Kalniņa           Rīga       00:06:40 +02:06

 5.  1016 Mišela Jakimenko          Variņi     00:07:11 +02:37

 6.   283 Gabriela Albertiņa        Smiltenes  00:08:27 +03:53

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     5 Kristians Markss          Smiltene   00:04:20

 2.   418 Emīls Goba                Garām Ejot 00:04:34 +00:14

 3.   298 Jānis Ošiņš               SCV        00:04:48 +00:28

 4.   984 Kristers Beitiks          Variņi     00:06:04 +01:44

 5.   417 Markuss Grigulis          Sporta sko 00:06:32 +02:12

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   342 Gints Ozols               Valmiera   00:13:59

 2.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:14:15 +00:16

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes  00:12:13

 2.   286 Anda Jaunmuktāne          OK Azimuts 00:12:31 +00:18

 3.   437 Madara Celma              OK AZIMUTS 00:12:54 +00:41

 4.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes  00:14:20 +02:07

 5.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle  00:15:18 +03:05

 6.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes  00:15:32 +03:19

 7.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi     00:16:12 +03:59

 8.   967 Justīne Everte            Variņi     00:16:49 +04:36

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   306 Marta Dūle                SCV        00:14:18

 2.   190 Una Selīna Muižniece      Smiltenes  00:16:07 +01:49

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   333 Laura Savicka             BJSS       00:12:01

 2.   604 Linda Briede                         00:12:58 +00:57

 3.   376 Jana Marta Ivanovska      OK Azimuts 00:13:22 +01:21

 4.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:13:33 +01:32

 5.   953 Irita Ļeļeva              Individuāl 00:13:47 +01:46

 6.   608 Inga Vīksna               Smiltene   00:14:38 +02:37

 7.   985 Līga Dūmiņa               Individuāl 00:14:52 +02:51

 8.   361 Lauma Damberga            Ilgas      00:15:23 +03:22

 9.   599 Inese Meldere             Smiltene   00:17:07 +05:06

10.   997 Agija Gaismiņa            Smiltene   00:23:06 +11:05

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   613 Elita Zālīte              Smiltene   00:13:22

 2.   194 Aiga Ozola                Smiltene   00:14:08 +00:46

 3.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene   00:15:11 +01:49

 4.   992 Inita Ramane              Individuāl 00:15:27 +02:05

 5.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae    00:17:27 +04:05

 6.   553 Anita Adukone             Smiltene   00:18:06 +04:44

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   143 Māris Lapiņš              Azimuts    00:14:52

 2.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande   00:19:39 +04:47

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   661 Markuss Straume           Individuāl 00:20:19

 2.   645 Viktors Marcinkēvičs      Jaunsargi  00:25:04 +04:45

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle  00:17:35

 2.   412 Lauris Veidemanis         Rauna      00:19:48 +02:13

 3.   989 Rihards Spilva            Individuāl 00:20:02 +02:27

 4.   494 Elvis Markss              Smiltenes  00:21:18 +03:43

 5.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:21:25 +03:50

 6.   605 Mārtiņš Briedis                      00:22:00 +04:25

 7.   360 Gints Skrodelis           Smiltene   00:22:28 +04:53

 8.   657 Viktors Ķuzis             Smiltene   00:24:17 +06:42

 9.  1012 Kalvis Krauklis           Individuāl 00:26:01 +08:26

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   986 Andis Kiršbaums           Smiltene   00:21:05

 2.   509 Vadims Markss             Vudlande   00:21:39 +00:34

 3.   458 Jānis Leikarts            Garām ejot 00:24:20 +03:15

 4.   906 Gatis Bediķis                        00:26:21 +05:16

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:21:27

 2.   558 Andris Vilkasts           Palsmane   00:30:56 +09:29

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   483 Mārcis Āboliņš            SCV       V10      00:04:03

 2.     5 Kristians Markss          Smiltene  V12      00:04:20 +00:17

 3.   983 Toms Ernests Kazeks       Smiltene  V10      00:04:25 +00:22

 4.   905 Sanija Kaņipova           Variņi    S10      00:04:27 +00:24

 5.   477 Renārs Skorenko           Sporta skoV10      00:04:30 +00:27

 6.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes S12      00:04:34 +00:31

 6.   418 Emīls Goba                Garām EjotV12      00:04:34 +00:31

 6.   800 Elīza Ķikāne              SSC       S10      00:04:34 +00:31

 9.   802 Liene Ķikāne              SSC       S12      00:04:40 +00:37

10.   365 Samanta Zariņa            SCV       S12      00:04:44 +00:41

11.   298 Jānis Ošiņš               SCV       V12      00:04:48 +00:45

12.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTSV10      00:04:50 +00:47

13.   811 Eimija Muižniece          Variņ     S10      00:04:58 +00:55

14.   457 Adrians Leikarts          Smiltene  V10      00:05:01 +00:58

15.   598 Una Pērkone                         S7       00:05:02 +00:59

16.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes V10      00:05:10 +01:07

17.   192 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:05:18 +01:15

18.   516 Gustavs Goba              Garām ejotV10      00:05:34 +01:31

19.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādzV7       00:05:36 +01:33

20.   649 Alise Ķikāne              Smiltene  S7       00:05:38 +01:35

21.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes S10      00:05:39 +01:36

22.   998 Markuss Gaismiņš          Smiltene  V10      00:05:40 +01:37

23.  1013 Kristers Ozols            IndividuālV10      00:05:44 +01:41

24.   977 Emīls Ķikāns              IndividuālV7       00:05:46 +01:43

25.   464 Marta Alksne              Smiltenes S10      00:05:54 +01:51

25.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts V7       00:05:54 +01:51

27.   961 Kristers Everts           Variņu pamV10      00:05:55 +01:52

28.   635 Elmārs Lapiņš                       V7       00:05:56 +01:53

29.   609 Annija Cera               Palsmane  S7       00:06:01 +01:58

30.   984 Kristers Beitiks          Variņi    V12      00:06:04 +02:01

31.   560 Karlīna Rīdere            PīlādzītisS7       00:06:22 +02:19

32.   417 Markuss Grigulis          Sporta skoV12      00:06:32 +02:29

33.  1019 Sintija Kalniņa           Rīga      S12      00:06:40 +02:37

34.  1014 Aleksandrs Koriņevs       Variņi    V7       00:07:05 +03:02

35.  1010 Emīls Kraukis             BērnudārzsV7       00:07:07 +03:04

36.  1015 Intars Koriņevs           Variņi    V7       00:07:10 +03:07

37.  1016 Mišela Jakimenko          Variņi    S12      00:07:11 +03:08

38.   812 Elza Muižniece            Variņi    S7       00:07:15 +03:12

39.  1009 Katrīna Fanta             IndividuālS7       00:07:19 +03:16

40.   962 Marta Krēvica             IndividuālS7       00:07:20 +03:17

41.  1008 Daniels Fanta             IndividuālV10      00:07:27 +03:24

42.   550 Alise Reingolde           STPS      S10      00:07:28 +03:25

42.   579 Zane Tarasa               IndividuālS7       00:07:28 +03:25

44.  1018 Enija Koriņeva            Variņi    S10      00:07:30 +03:27

45.   543 Dārta Alksne              Smiltene  S7       00:07:31 +03:28

46.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni    V7       00:07:55 +03:52

47.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande  S7       00:08:03 +04:00

48.   600 Aivita Adukone            Smiltene  S7       00:08:07 +04:04

49.   987 Sanija Strauja            Smiltene  S10      00:08:16 +04:13

50.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene  S7       00:08:24 +04:21

51.   283 Gabriela Albertiņa        Smiltenes S12      00:08:27 +04:24

52.   959 Lote Tarasa               B/d PīlādzS7       00:09:09 +05:06

53.  1017 Hugo Miķelsons            Variņi    V7       00:12:26 +08:23

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   333 Laura Savicka             BJSS      S40      00:12:01

 2.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes S15      00:12:13 +00:12

 3.   286 Anda Jaunmuktāne          OK AzimutsS15      00:12:31 +00:30

 4.   437 Madara Celma              OK AZIMUTSS15      00:12:54 +00:53

 5.   604 Linda Briede                        S40      00:12:58 +00:57

 6.   376 Jana Marta Ivanovska      OK AzimutsS40      00:13:22 +01:21

 6.   613 Elita Zālīte              Smiltene  S55      00:13:22 +01:21

 8.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:13:33 +01:32

 9.   953 Irita Ļeļeva              IndividuālS40      00:13:47 +01:46

10.   342 Gints Ozols               Valmiera  V15      00:13:59 +01:58

11.   194 Aiga Ozola                Smiltene  S55      00:14:08 +02:07

12.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V15      00:14:15 +02:14

13.   306 Marta Dūle                SCV       S18      00:14:18 +02:17

14.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes S15      00:14:20 +02:19

15.   608 Inga Vīksna               Smiltene  S40      00:14:38 +02:37

16.   143 Māris Lapiņš              Azimuts   V55+     00:14:52 +02:51

16.   985 Līga Dūmiņa               IndividuālS40      00:14:52 +02:51

18.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene  S55      00:15:11 +03:10

19.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle S15      00:15:18 +03:17

20.   361 Lauma Damberga            Ilgas     S40      00:15:23 +03:22

21.   992 Inita Ramane              IndividuālS55      00:15:27 +03:26

22.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes S15      00:15:32 +03:31

23.   190 Una Selīna Muižniece      Smiltenes S18      00:16:07 +04:06

24.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi    S15      00:16:12 +04:11

25.   967 Justīne Everte            Variņi    S15      00:16:49 +04:48

26.   599 Inese Meldere             Smiltene  S40      00:17:07 +05:06

27.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae   S55      00:17:27 +05:26

28.   553 Anita Adukone             Smiltene  S55      00:18:06 +06:05

29.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande  V55+     00:19:39 +07:38

30.   997 Agija Gaismiņa            Smiltene  S40      00:23:06 +11:05

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle V35      00:17:35

 2.   412 Lauris Veidemanis         Rauna     V35      00:19:48 +02:13

 3.   989 Rihards Spilva            IndividuālV35      00:20:02 +02:27

 4.   661 Markuss Straume           IndividuālV18      00:20:19 +02:44

 5.   986 Andis Kiršbaums           Smiltene  V45      00:21:05 +03:30

 6.   494 Elvis Markss              Smiltenes V35      00:21:18 +03:43

 7.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:21:25 +03:50

 8.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV55      00:21:27 +03:52

 9.   509 Vadims Markss             Vudlande  V45      00:21:39 +04:04

10.   605 Mārtiņš Briedis                     V35      00:22:00 +04:25

11.   360 Gints Skrodelis           Smiltene  V35      00:22:28 +04:53

12.   657 Viktors Ķuzis             Smiltene  V35      00:24:17 +06:42

13.   458 Jānis Leikarts            Garām ejotV45      00:24:20 +06:45

14.   645 Viktors Marcinkēvičs      Jaunsargi V18      00:25:04 +07:29

15.  1012 Kalvis Krauklis           IndividuālV35      00:26:01 +08:26

16.   906 Gatis Bediķis                       V45      00:26:21 +08:46

Citi sporta veidi