Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes sporta skolā aug jaunās cerības

Pavisam 24 medaļas! Ar tik bagātīgu guvumu  vienas dienas laikā - Valmieras Bērnu sporta skolas (BSS)  pārbaudes sacensībās vieglatlētikā U10 un U12 grupā - var lepoties Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi.  


Šādas pārbaudes sacensības Valmieras BSS  rīko katru gadu, uzaicinot tajās piedalīties Vidzemē spēcīgākās - Smiltenes, Rūjienas un Limbažu - sporta skolas, informē Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treneris Ingars Grēns.

Sacensībās piedalījās viņa un treneres Sindijas Grēnas vieglatlētikas treniņgrupu audzēkņi.

“Starti ir ļoti labi. Ir vairāk medaļu, nekā pērn. Bērni ir talantīgi, treniņos strādā ar atdevi,” jaunos vieglatlētus uzteic I. Grēns.

It īpaši viņam prieks par Smiltenes BJSS komandas izcīnīto pirmo vietu pretstafetē. “Pirmo reizi gan pusfinālā, gan finālā mums izdevās uzvarēt Valmieras sporta skolu, neraugoties uz to, ka nokrita stafetes kociņš,” piebilst treneris.

Sacensībās startēja U10 (2008. - 2009. dzimšanas gads) un U12 (2006. - 2007. dz. g.) vecuma grupu audzēkņi. 

Atzīstamus rezultātus sasniedza 10 gadus vecais Valters Kalniņš, izcīnot divas pirmās un vienu trešo vietu. Viņš uzvarēja 60 metru skrējienā (9,03 sekundes) un augstlēkšanā (1,15 metri) un bija trešais labākais tāllēkšanā (3,97 m). 

“Visvairāk bija bail pirms starta augstlēkšanā. Pārlēcu ar trešo piegājienu,” par rezultātu, kas deva uzvaru - 1,15 metriem -  stāsta Valters. Galvenais esot kārtīgi atsperties. 

Ikdienā Valters mācās Smiltenes vidusskolas 4. klasē un sporta stundās saņem ļoti labas atzīmes - deviņas un 10 balles. Uz treniņiem Smiltenes sporta skolā zēns dodas trīs reizes nedēļā. 

Divas medaļas  sacensībās Valmierā katrs izcīnīja vairāki smiltenieši, arī deviņus gadus vecā Paula Zaļkalne. Viņa uzvarēja gan 60 metru skrējienā (9,35 sekundes), gan 180 metru skrējienā (32,10 sekundes).

Paula mācās Smiltenes vidusskolas 3. klasē. Sporta skolā meitene trenējas tikai pusgadu. “Pirms tam gāju mūzikas skolā, tagad vairs ne. Esmu bijusi arī citās sacensībās Tukumā, Talsos, Kuldīgā, Igaunijā, bet ne no sporta skolas. Tur arī man bija labi rezultāti,” stāsta Paula.

Šodien, 28. februārī, arī Smiltenes BJSS audzēkņi piedalīsies vieglatlētikas divcīņas sacensībās, kas notiks Valgas sporta hallē. Sacensības rīko Valkas novada bērnu un jaunatnes sporta skola.

Valmieras BSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā

Smiltenes sporta skolas audzēkņu rezultāti 

U12  (2006. - 2007. dzimšanas gads)

Valērija Čuhnova - 3. 60 m skrējienā

Daniela Kainaize -  1. lodes grūšanā, 2. tāllēkšanā

Renārs Skorenko  - 2. tāllēkšanā, 2. lodes grūšanā

Mārcis Āboliņš - 2. 480 m skrējienā

Valters Kalniņš 1. 60 m skrējienā, 1. augstlēkšanā,  3. tāllēkšanā

Kristians  Markss 1. tāllēkšanā, 3. augstlēkšanā, 2. 60 m skrējienā 

Paula Zaļkalne 1. 60 m skrējienā, 1. 180 m skrējienā

Liene Ķikāne 2. augstlēkšanā

Samanta Zariņa 2. 480 m skrējienā 

Annija Alksne 3. augstlēkšanā 

Jēkabs Šube 1. 180 m skrējienā 


U10 (2006. - 2007. dz. g.)

Paula Petrovska  1. 240 m skrējienā, 3. pildbumbas mešanā

Emīlija Strauja 2. tāllēkšanā

Marta Nēgele 1. pildbumbas mešanā, 3. tāllēkšanā

Aleksis Ziemiņš 2.  pildbumbas mešanā

Citi sporta veidi