Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta veterānu 50. jubilejas spēles Jēkabpilī.

13.-14.jūlijā Jēkabpilī notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu 50.sporta spēles vieglatlētikā. Smiltenes novada vieglatlētu komanda (17 dalībnieki) kopā izcīnīja 15 sporta spēļu dažāda kaluma medaļas.

Par Latvijas pašvaldību sporta veterānu 50.sporta spēļu divkārtēju čempionu kļuva Juris Malnacis 5 km un 10 km soļošanā. Vēl čempiona titulu izcīnīja Viktors Vējiņš un Kitija Klempnere, abi augstlēkšanā. Par sudraba medaļu īpašniekiem kļuva Dzintars Briedis šķēpa un diska mešanā, Egils Kalniņš augstlēkšanā, Vairis Krauklis un Ilmārs Tupmacis 100m skrējienā. Bronzas medaļas ieguva Ivars Joksts augstlēkšanā, Ilzīte Muižniece 100m skrējienā, Mārīte Saldūksne lodes grūšanā, Ivars Eislers šķēpa mešanā un Ilmārs Tupmacis tāllēkšanā. Trešā vieta arī 4x100m stafetē vīriešiem ( Normunds Strauja, Ivars Joksts, Egils Kalniņš, Vairis Krauklis).


Par startiem un ilggadīgu uzticību veterānu sportam, mūsu komandas pārstāvei Intai Zetmanei tika pasniegta LSVS Goda nozīme. Sakot paldies par dalību bijušā Valkas rajona veterānu komandas sastāvā, tās vadītājs un ilggadējais LSVS Valdes viceprezidents Maksis Stepītis, LSVS Goda zīmes ir pasniedzis arī tagadējā Smiltenes novada sporta veterāniem-vieglatlētiem Arnoldam Marksam, Ivaram Eisleram, Dzintaram Briedim un Kitijai Klempnerei. Maksi, paldies un novēlam Tev stipru veselību un ceram uz sadarbību arī turpmāk!


Paldies komandas dalībniekiem par atsaucību, sportisko azartu, veselīgo humoru un kopības sajūtu. Lai jums visiem laba veselība un sportiska vasara!

Citi sporta veidi