Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tepera takas 2017 9. kārtas rezultāti

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2017, 9. kārta


21.09.2017.

Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Mārcis Leimanis

Distanču priekšnieks : Guntars Markss


S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   598 Una Pērkone                          00:05:20

 2.   220 Kristīne Bleikša          Pīlādzītis 00:05:41 +00:21

 3.   649 Alise Ķikāne              Smiltene   00:05:49 +00:29

 4.   609 Annija Cera               Palsmane   00:06:14 +00:54

 5.   656 Anna Karlīna Seņka        b/d Pīlādz 00:08:45 +03:25

 6.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene   00:08:51 +03:31

 7.   560 Karlīna Rīdere            Pīlādzītis 00:09:25 +04:05

 8.   812 Elza Muižniece            Variņi     00:10:12 +04:52

 9.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande   00:10:34 +05:14

10.   600 Aivita Adukone            Smiltene   00:11:22 +06:02

11.   543 Dārta Alksne              Smiltene   00:12:08 +06:48

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   650 Marsels Dūmiņš            BJSS       00:04:52

 2.   457 Adrians Leikarts          Smiltene   00:05:26 +00:34

 3.   516 Gustavs Goba              Pīlādzītis 00:05:50 +00:58

 4.   572 Eduards Vilkasts          Palsmane   00:06:25 +01:33

 5.     0 Intars Beļakovs           Smiltene   00:07:15 +02:23

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:04:50

 2.   365 Samanta Zariņa            SCV        00:04:55 +00:05

 3.   905 Sanija Kaņipova           Variņi     00:05:02 +00:12

 4.   800 Elīza Ķikāne              SSC        00:05:17 +00:27

 5.   549 Krista Dance              STPS       00:05:37 +00:47

 6.   260 Estere Stūre                         00:05:54 +01:04

 7.   464 Marta Alksne              Smiltenes  00:06:29 +01:39

 8.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes  00:07:04 +02:14

 9.   582 Anne Tilčika              TIBE       00:07:54 +03:04

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   477 Renārs Skorenko           Sporta sko 00:04:18

 2.   364 Daniels Zarinš            SCV        00:04:26 +00:08

 2.   483 Mārcis Āboliņš            SCV        00:04:26 +00:08

 4.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Futbola kl 00:04:37 +00:19

 5.   817 Matīss Kalējs             Smiltene   00:05:42 +01:24

 6.   818 Kristers Rozentāls        Smiltene   00:06:19 +02:01

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   501 Annija Alksne             Sporta sko 00:04:43

 2.   802 Liene Ķikāne              SSC        00:04:56 +00:13

 3.   439 Emīlija Seņka             SCV        00:05:52 +01:09

 4.    12 Tīna Kukurīte             SCV        00:16:34 +11:51

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   298 Jānis Ošiņš               SCV        00:04:57

 2.     5 Kristians Markss          Smiltene   00:05:01 +00:04

 3.   528 Rūdolfs Rudzītis          OK AZIMUTS 00:05:05 +00:08

 4.   814 Rainers Eglīts            SV         00:05:24 +00:27

 5.   417 Markuss Grigulis          Sporta sko 00:06:07 +01:10

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  9004 Aleksis Buņko             Variņi     00:12:00

 2.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:13:17 +01:17

      814 Rainers Eglīts            SV         DQ      

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes  00:12:58

 2.   286 Anda Jaunmuktāne          OK Azimuts 00:13:42 +00:44

 3.   212 Kaiva Sileniece           Azimuts    00:13:54 +00:56

 4.   437 Madara Celma              OK AZIMUTS 00:14:46 +01:48

 5.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes  00:15:01 +02:03

 6.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes  00:15:20 +02:22

 7.   306 Marta Dūle                SCV        00:16:00 +03:02

 8.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi     00:16:59 +04:01

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   333 Laura Savicka             BJSS       00:12:19

 2.   376 Jana Marta Ivanovska      OK Azimuts 00:13:14 +00:55

 3.   608 Inga Vīksna               Smiltene   00:14:59 +02:40

 4.   350 Santa Rīdere              Smiltene   00:15:16 +02:57

 5.   361 Lauma Damberga            Ilgas      00:15:27 +03:08

 6.   599 Inese Meldere             Smiltene   00:16:21 +04:02

 7.   634 Arita Brikane             Variņi     00:16:45 +04:26

 8.   815 Santa Andersone           TRX Cēsis  00:16:47 +04:28

 9.   647 Dacīte Zučika             Variņi     00:16:57 +04:38

10.   461 Vita Alksne               Smiltene   00:20:44 +08:25

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    48 Žanete Leimane            Smiltene   00:13:14

 2.   613 Elita Zālīte              Smiltene   00:13:33 +00:19

 3.   194 Aiga Ozola                Smiltene   00:14:08 +00:54

 4.   553 Anita Adukone             Smiltene   00:17:32 +04:18

      222 Antra Kļaviņa             Grundzāle  DQ      

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Gatis Jansons             Individuāl 00:13:20

 2.    56 Vilis Mednis              Smiltene   00:17:08 +03:48

 3.   136 Vairis Krauklis           Privātbūve 00:17:14 +03:54

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    38 Jānis Gailītis            Smiltenes  00:19:45

 2.   354 Roberts Kvelde            Smiltenes  00:22:22 +02:37

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle  00:18:59

 2.   412 Lauris Veidemanis         Rauna      00:20:19 +01:20

 3.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:20:43 +01:44

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   509 Vadims Markss             Vudlande   00:23:24

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:21:35

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   477 Renārs Skorenko           Sporta skoV10      00:04:18

 2.   364 Daniels Zarinš            SCV       V10      00:04:26 +00:08

 2.   483 Mārcis Āboliņš            SCV       V10      00:04:26 +00:08

 4.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Futbola klV10      00:04:37 +00:19

 5.   501 Annija Alksne             Sporta skoS12      00:04:43 +00:25

 6.   192 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:04:50 +00:32

 7.   650 Marsels Dūmiņš            BJSS      V7       00:04:52 +00:34

 8.   365 Samanta Zariņa            SCV       S10      00:04:55 +00:37

 9.   802 Liene Ķikāne              SSC       S12      00:04:56 +00:38

10.   298 Jānis Ošiņš               SCV       V12      00:04:57 +00:39

11.     5 Kristians Markss          Smiltene  V12      00:05:01 +00:43

12.   905 Sanija Kaņipova           Variņi    S10      00:05:02 +00:44

13.   528 Rūdolfs Rudzītis          OK AZIMUTSV12      00:05:05 +00:47

14.   800 Elīza Ķikāne              SSC       S10      00:05:17 +00:59

15.   598 Una Pērkone                         S7       00:05:20 +01:02

16.   814 Rainers Eglīts            SV        V12      00:05:24 +01:06

17.   457 Adrians Leikarts          Smiltene  V7       00:05:26 +01:08

18.   549 Krista Dance              STPS      S10      00:05:37 +01:19

19.   220 Kristīne Bleikša          PīlādzītisS7       00:05:41 +01:23

20.   817 Matīss Kalējs             Smiltene  V10      00:05:42 +01:24

21.   649 Alise Ķikāne              Smiltene  S7       00:05:49 +01:31

22.   516 Gustavs Goba              PīlādzītisV7       00:05:50 +01:32

23.   439 Emīlija Seņka             SCV       S12      00:05:52 +01:34

24.   260 Estere Stūre                        S10      00:05:54 +01:36

25.   417 Markuss Grigulis          Sporta skoV12      00:06:07 +01:49

26.   609 Annija Cera               Palsmane  S7       00:06:14 +01:56

27.   818 Kristers Rozentāls        Smiltene  V10      00:06:19 +02:01

28.   572 Eduards Vilkasts          Palsmane  V7       00:06:25 +02:07

29.   464 Marta Alksne              Smiltenes S10      00:06:29 +02:11

30.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes S10      00:07:04 +02:46

31.     0 Intars Beļakovs           Smiltene  V7       00:07:15 +02:57

32.   582 Anne Tilčika              TIBE      S10      00:07:54 +03:36

33.   656 Anna Karlīna Seņka        b/d PīlādzS7       00:08:45 +04:27

34.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene  S7       00:08:51 +04:33

35.   560 Karlīna Rīdere            PīlādzītisS7       00:09:25 +05:07

36.   812 Elza Muižniece            Variņi    S7       00:10:12 +05:54

37.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande  S7       00:10:34 +06:16

38.   600 Aivita Adukone            Smiltene  S7       00:11:22 +07:04

39.   543 Dārta Alksne              Smiltene  S7       00:12:08 +07:50

40.    12 Tīna Kukurīte             SCV       S12      00:16:34 +12:16

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  9004 Aleksis Buņko             Variņi    V15      00:12:00

 2.   333 Laura Savicka             BJSS      S40      00:12:19 +00:19

 3.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes S15      00:12:58 +00:58

 4.    48 Žanete Leimane            Smiltene  S55      00:13:14 +01:14

 4.   376 Jana Marta Ivanovska      OK AzimutsS40      00:13:14 +01:14

 6.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V15      00:13:17 +01:17

 7.     0 Gatis Jansons             IndividuālV55+     00:13:20 +01:20

 8.   613 Elita Zālīte              Smiltene  S55      00:13:33 +01:33

 9.   286 Anda Jaunmuktāne          OK AzimutsS15      00:13:42 +01:42

10.   212 Kaiva Sileniece           Azimuts   S15      00:13:54 +01:54

11.   194 Aiga Ozola                Smiltene  S55      00:14:08 +02:08

12.   437 Madara Celma              OK AZIMUTSS15      00:14:46 +02:46

13.   608 Inga Vīksna               Smiltene  S40      00:14:59 +02:59

14.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes S15      00:15:01 +03:01

15.   350 Santa Rīdere              Smiltene  S40      00:15:16 +03:16

16.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes S15      00:15:20 +03:20

17.   361 Lauma Damberga            Ilgas     S40      00:15:27 +03:27

18.   306 Marta Dūle                SCV       S15      00:16:00 +04:00

19.   599 Inese Meldere             Smiltene  S40      00:16:21 +04:21

20.   634 Arita Brikane             Variņi    S40      00:16:45 +04:45

21.   815 Santa Andersone           TRX Cēsis S40      00:16:47 +04:47

22.   647 Dacīte Zučika             Variņi    S40      00:16:57 +04:57

23.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi    S15      00:16:59 +04:59

24.    56 Vilis Mednis              Smiltene  V55+     00:17:08 +05:08

25.   136 Vairis Krauklis           PrivātbūveV55+     00:17:14 +05:14

26.   553 Anita Adukone             Smiltene  S55      00:17:32 +05:32

27.   461 Vita Alksne               Smiltene  S40      00:20:44 +08:44

      222 Antra Kļaviņa             Grundzāle S55      DQ      

      814 Rainers Eglīts            SV        V15      DQ      

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle V35      00:18:59

 2.    38 Jānis Gailītis            Smiltenes V18      00:19:45 +00:46

 3.   412 Lauris Veidemanis         Rauna     V35      00:20:19 +01:20

 4.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:20:43 +01:44

 5.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV55      00:21:35 +02:36

 6.   354 Roberts Kvelde            Smiltenes V18      00:22:22 +03:23

 7.   509 Vadims Markss             Vudlande  V45      00:23:24 +04:25

Citi sporta veidi