Tepera takas 2018 1. kārtas rezultāti

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2018, 1. kārta

10.05.2018.

Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Mārcis Leimanis

Distanču priekšnieks : Guntars Markss

S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   598 Una Pērkone                          00:04:50

 2.   628 Paula Šūtele                         00:05:45 +00:55

 3.   649 Alise Ķikāne              Smiltene   00:05:46 +00:56

 4.   609 Annija Cera               Palsmane   00:06:04 +01:14

 5.   560 Karlīna Rīdere            Pīlādzītis 00:06:09 +01:19

 6.   331 Gabriela Albertiņa        Pīlādzītis 00:06:42 +01:52

 6.   643 Dārta Dance                          00:06:42 +01:52

 8.   619 Elza Bogdanova                       00:06:46 +01:56

 9.   962 Marta Krēvica             Individuāl 00:06:51 +02:01

10.   611 Ieva Briede                          00:07:09 +02:19

11.   812 Elza Muižniece            Variņi     00:07:32 +02:42

12.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande   00:07:33 +02:43

13.   543 Dārta Alksne              Smiltene   00:07:51 +03:01

14.   656 Anna Karlīna Seņka        b/d Pīlādz 00:08:08 +03:18

15.   964 Evelīna Timermane         Smiltene   00:08:20 +03:30

16.   600 Aivita Adukone            Smiltene   00:08:32 +03:42

17.   579 Zane Tarasa               Individuāl 00:08:38 +03:48

18.   959 Lote Tarasa               B/d Pīlādz 00:08:43 +03:53

19.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene   00:09:07 +04:17

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādz 00:05:59

 2.   957 Roberts Zīvers            Smiltenes  00:06:07 +00:08

 3.   977 Emīls Ķikāns              Individuāl 00:06:29 +00:30

 4.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts  00:06:41 +00:42

 5.   956 Markuss Avotiņš           Individuāl 00:07:02 +01:03

 6.   527 Toms Grabovskis           Launkalne  00:07:24 +01:25

 7.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni     00:08:50 +02:51

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   801 Paula Zaļkalne            SSC        00:04:46

 2.   456 Paula Petrovska           SCV        00:04:47 +00:01

 2.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:04:47 +00:01

 4.   800 Elīza Ķikāne              SSC        00:04:49 +00:03

 5.   905 Sanija Kaņipova           Variņi     00:04:51 +00:05

 6.   365 Samanta Zariņa            SCV        00:04:58 +00:12

 7.   642 Krista Dance                         00:05:16 +00:30

 8.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes  00:05:27 +00:41

 9.   464 Marta Alksne              Smiltenes  00:05:35 +00:49

10.   966 Elīna Bačka               Grundzāle  00:05:48 +01:02

11.   971 Annija Šmite              Individuāl 00:22:15 +17:29

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Futbola kl 00:04:17

 2.   629 Gustavs Šūtelis           FK Smilten 00:04:30 +00:13

 3.   477 Renārs Skorenko           Sporta sko 00:04:43 +00:26

 4.   457 Adrians Leikarts          Smiltene   00:04:53 +00:36

 5.   965 Mārtiņš Dombrovskis       Velolifest 00:04:56 +00:39

 6.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTS 00:05:03 +00:46

 7.   377 Emīls Čukurs              OK AZIMUTS 00:05:09 +00:52

 8.   516 Gustavs Goba              Garām ejot 00:05:17 +01:00

 9.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes  00:05:34 +01:17

10.   449 Pauls Grabovskis          SBJSS      00:05:49 +01:32

11.   961 Kristers Everts           Variņu pam 00:05:59 +01:42

12.   819 Kristers Rozentāls        OK AZIMUTS 00:06:07 +01:50

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes  00:04:42

 1.   802 Liene Ķikāne              SSC        00:04:42 +00:00

 3.   439 Emīlija Seņka             SCV        00:04:55 +00:13

 4.   585 Anete Stabiņa             Grundzāle  00:05:08 +00:26

 5.   501 Annija Alksne             Sporta sko 00:05:51 +01:09

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   418 Emīls Goba                Garām Ejot 00:04:24

 2.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes  00:04:50 +00:26

 3.   298 Jānis Ošiņš               SCV        00:05:02 +00:38

 4.   462 Patriks Zaļkalns          SV         00:05:07 +00:43

 5.   817 Matīss Kalējs             OK AZIMUTS 00:05:32 +01:08

 6.   417 Markuss Grigulis          Sporta sko 00:05:47 +01:23

 7.   419 Dāvis Grabovskis          Sm BJSS    00:07:17 +02:53

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:13:01

 2.   364 Daniels Zarinš            SCV        00:17:10 +04:09

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes  00:13:14

 2.   286 Anda Jaunmuktāne          OK Azimuts 00:13:20 +00:06

 3.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes  00:14:50 +01:36

 4.   437 Madara Celma              OK AZIMUTS 00:15:19 +02:05

 4.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle  00:15:19 +02:05

 6.    12 Tīna Kukurīte             SCV        00:15:35 +02:21

 7.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi     00:16:16 +03:02

 8.   967 Justīne Everte            Variņi     00:17:11 +03:57

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   950 Līga Kaparkalēja          Smiltene   00:17:00

 2.   951 Megija Kalniņa            Smiltene   00:17:12 +00:12

 3.   952 Kristīna Solotkaja        Smiltene   00:18:13 +01:13

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   133 Ieva Dille                Smiltene   00:12:23

 2.   604 Linda Briede                         00:13:17 +00:54

 3.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:13:37 +01:14

 3.   376 Jana Marta Ivanovska      OK Azimuts 00:13:37 +01:14

 5.   608 Inga Vīksna               Smiltene   00:15:13 +02:50

 6.   361 Lauma Damberga            Ilgas      00:15:51 +03:28

 7.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10 00:15:53 +03:30

 8.   599 Inese Meldere             Smiltene   00:15:59 +03:36

 9.   958 Santa Sinka               Sinkas rez 00:16:08 +03:45

10.   973 Sandra Ābele              Mammadaba  00:16:18 +03:55

11.   557 Monta Sīmane              Ir vakars  00:16:47 +04:24

12.   974 Lāsma Serdāne             Smiltene   00:16:55 +04:32

13.   641 Laura Leimane                        00:16:58 +04:35

14.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes  00:17:09 +04:46

15.   634 Arita Brikane             Variņi     00:18:37 +06:14

16.   954 Lita Kalniņa              Individuāl 00:20:30 +08:07

16.   953 Irita Ļeļeva              Individuāl 00:20:30 +08:07

18.   969 Monta Miglava             Individuāl 00:20:49 +08:26

19.   970 Līga Čukure               Individuāl 00:22:47 +10:24

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    48 Žanete Leimane            Smiltene   00:13:16

 2.   613 Elita Zālīte              Smiltene   00:13:25 +00:09

 3.   194 Aiga Ozola                Smiltene   00:14:16 +01:00

 4.   587 Gunita Ķelpa              Vidaga     00:15:00 +01:44

 5.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene   00:15:27 +02:11

 6.   553 Anita Adukone             Smiltene   00:18:01 +04:45

 7.   454 Rudīte Grabovska          Launkalne  00:18:23 +05:07

 8.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae    00:19:31 +06:15

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande   00:20:27

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   661 Markuss Straume           Individuāl 00:21:41

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle  00:18:26

 2.   412 Lauris Veidemanis         Rauna      00:20:05 +01:39

 3.   605 Mārtiņš Briedis                      00:21:12 +02:46

 4.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:21:50 +03:24

 5.   640 Edgars Skrastiņš                     00:21:54 +03:28

 6.   972 Rihards Gailīts           Individuāl 00:22:31 +04:05

 7.   360 Gints Skrodelis           Smiltene   00:24:07 +05:41

 8.   615 Māris Millers                        00:29:35 +11:09

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   509 Vadims Markss             Vudlande   00:23:17

 2.   458 Jānis Leikarts            Garām ejot 00:25:50 +02:33

 3.   616 Gatis Konters                        00:29:18 +06:01

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   391 Māris Stabiņš             Grundzāle  00:25:13

 2.    55 Ivars Joksts              BJSS       00:27:14 +02:01

 3.   558 Andris Vilkasts           Palsmane   00:28:22 +03:09

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Futbola klV10      00:04:17

 2.   418 Emīls Goba                Garām EjotV12      00:04:24 +00:07

 3.   629 Gustavs Šūtelis           FK SmiltenV10      00:04:30 +00:13

 4.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes S12      00:04:42 +00:25

 4.   802 Liene Ķikāne              SSC       S12      00:04:42 +00:25

 6.   477 Renārs Skorenko           Sporta skoV10      00:04:43 +00:26

 7.   801 Paula Zaļkalne            SSC       S10      00:04:46 +00:29

 8.   456 Paula Petrovska           SCV       S10      00:04:47 +00:30

 8.   192 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:04:47 +00:30

10.   800 Elīza Ķikāne              SSC       S10      00:04:49 +00:32

11.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes V12      00:04:50 +00:33

11.   598 Una Pērkone                         S7       00:04:50 +00:33

13.   905 Sanija Kaņipova           Variņi    S10      00:04:51 +00:34

14.   457 Adrians Leikarts          Smiltene  V10      00:04:53 +00:36

15.   439 Emīlija Seņka             SCV       S12      00:04:55 +00:38

16.   965 Mārtiņš Dombrovskis       VelolifestV10      00:04:56 +00:39

17.   365 Samanta Zariņa            SCV       S10      00:04:58 +00:41

18.   298 Jānis Ošiņš               SCV       V12      00:05:02 +00:45

19.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTSV10      00:05:03 +00:46

20.   462 Patriks Zaļkalns          SV        V12      00:05:07 +00:50

21.   585 Anete Stabiņa             Grundzāle S12      00:05:08 +00:51

22.   377 Emīls Čukurs              OK AZIMUTSV10      00:05:09 +00:52

23.   642 Krista Dance                        S10      00:05:16 +00:59

24.   516 Gustavs Goba              Garām ejotV10      00:05:17 +01:00

25.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes S10      00:05:27 +01:10

26.   817 Matīss Kalējs             OK AZIMUTSV12      00:05:32 +01:15

27.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes V10      00:05:34 +01:17

28.   464 Marta Alksne              Smiltenes S10      00:05:35 +01:18

29.   628 Paula Šūtele                        S7       00:05:45 +01:28

30.   649 Alise Ķikāne              Smiltene  S7       00:05:46 +01:29

31.   417 Markuss Grigulis          Sporta skoV12      00:05:47 +01:30

32.   966 Elīna Bačka               Grundzāle S10      00:05:48 +01:31

33.   449 Pauls Grabovskis          SBJSS     V10      00:05:49 +01:32

34.   501 Annija Alksne             Sporta skoS12      00:05:51 +01:34

35.   961 Kristers Everts           Variņu pamV10      00:05:59 +01:42

35.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādzV7       00:05:59 +01:42

37.   609 Annija Cera               Palsmane  S7       00:06:04 +01:47

38.   819 Kristers Rozentāls        OK AZIMUTSV10      00:06:07 +01:50

38.   957 Roberts Zīvers            Smiltenes V7       00:06:07 +01:50

40.   560 Karlīna Rīdere            PīlādzītisS7       00:06:09 +01:52

41.   977 Emīls Ķikāns              IndividuālV7       00:06:29 +02:12

42.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts V7       00:06:41 +02:24

43.   331 Gabriela Albertiņa        PīlādzītisS7       00:06:42 +02:25

43.   643 Dārta Dance                         S7       00:06:42 +02:25

45.   619 Elza Bogdanova                      S7       00:06:46 +02:29

46.   962 Marta Krēvica             IndividuālS7       00:06:51 +02:34

47.   956 Markuss Avotiņš           IndividuālV7       00:07:02 +02:45

48.   611 Ieva Briede                         S7       00:07:09 +02:52

49.   419 Dāvis Grabovskis          Sm BJSS   V12      00:07:17 +03:00

50.   527 Toms Grabovskis           Launkalne V7       00:07:24 +03:07

51.   812 Elza Muižniece            Variņi    S7       00:07:32 +03:15

52.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande  S7       00:07:33 +03:16

53.   543 Dārta Alksne              Smiltene  S7       00:07:51 +03:34

54.   656 Anna Karlīna Seņka        b/d PīlādzS7       00:08:08 +03:51

55.   964 Evelīna Timermane         Smiltene  S7       00:08:20 +04:03

56.   600 Aivita Adukone            Smiltene  S7       00:08:32 +04:15

57.   579 Zane Tarasa               IndividuālS7       00:08:38 +04:21

58.   959 Lote Tarasa               B/d PīlādzS7       00:08:43 +04:26

59.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni    V7       00:08:50 +04:33

60.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene  S7       00:09:07 +04:50

61.   971 Annija Šmite              IndividuālS10      00:22:15 +17:58

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   133 Ieva Dille                Smiltene  S40      00:12:23

 2.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V15      00:13:01 +00:38

 3.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes S15      00:13:14 +00:51

 4.    48 Žanete Leimane            Smiltene  S55      00:13:16 +00:53

 5.   604 Linda Briede                        S40      00:13:17 +00:54

 6.   286 Anda Jaunmuktāne          OK AzimutsS15      00:13:20 +00:57

 7.   613 Elita Zālīte              Smiltene  S55      00:13:25 +01:02

 8.   376 Jana Marta Ivanovska      OK AzimutsS40      00:13:37 +01:14

 8.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:13:37 +01:14

10.   194 Aiga Ozola                Smiltene  S55      00:14:16 +01:53

11.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes S15      00:14:50 +02:27

12.   587 Gunita Ķelpa              Vidaga    S55      00:15:00 +02:37

13.   608 Inga Vīksna               Smiltene  S40      00:15:13 +02:50

14.   437 Madara Celma              OK AZIMUTSS15      00:15:19 +02:56

14.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle S15      00:15:19 +02:56

16.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene  S55      00:15:27 +03:04

17.    12 Tīna Kukurīte             SCV       S15      00:15:35 +03:12

18.   361 Lauma Damberga            Ilgas     S40      00:15:51 +03:28

19.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10S40      00:15:53 +03:30

20.   599 Inese Meldere             Smiltene  S40      00:15:59 +03:36

21.   958 Santa Sinka               Sinkas rezS40      00:16:08 +03:45

22.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi    S15      00:16:16 +03:53

23.   973 Sandra Ābele              Mammadaba S40      00:16:18 +03:55

24.   557 Monta Sīmane              Ir vakars S40      00:16:47 +04:24

25.   974 Lāsma Serdāne             Smiltene  S40      00:16:55 +04:32

26.   641 Laura Leimane                       S40      00:16:58 +04:35

27.   950 Līga Kaparkalēja          Smiltene  S18      00:17:00 +04:37

28.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes S40      00:17:09 +04:46

29.   364 Daniels Zarinš            SCV       V15      00:17:10 +04:47

30.   967 Justīne Everte            Variņi    S15      00:17:11 +04:48

31.   951 Megija Kalniņa            Smiltene  S18      00:17:12 +04:49

32.   553 Anita Adukone             Smiltene  S55      00:18:01 +05:38

33.   952 Kristīna Solotkaja        Smiltene  S18      00:18:13 +05:50

34.   454 Rudīte Grabovska          Launkalne S55      00:18:23 +06:00

35.   634 Arita Brikane             Variņi    S40      00:18:37 +06:14

36.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae   S55      00:19:31 +07:08

37.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande  V55+     00:20:27 +08:04

38.   953 Irita Ļeļeva              IndividuālS40      00:20:30 +08:07

38.   954 Lita Kalniņa              IndividuālS40      00:20:30 +08:07

40.   969 Monta Miglava             IndividuālS40      00:20:49 +08:26

41.   970 Līga Čukure               IndividuālS40      00:22:47 +10:24

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle V35      00:18:26

 2.   412 Lauris Veidemanis         Rauna     V35      00:20:05 +01:39

 3.   605 Mārtiņš Briedis                     V35      00:21:12 +02:46

 4.   661 Markuss Straume           IndividuālV18      00:21:41 +03:15

 5.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:21:50 +03:24

 6.   640 Edgars Skrastiņš                    V35      00:21:54 +03:28

 7.   972 Rihards Gailīts           IndividuālV35      00:22:31 +04:05

 8.   509 Vadims Markss             Vudlande  V45      00:23:17 +04:51

 9.   360 Gints Skrodelis           Smiltene  V35      00:24:07 +05:41

10.   391 Māris Stabiņš             Grundzāle V55      00:25:13 +06:47

11.   458 Jānis Leikarts            Garām ejotV45      00:25:50 +07:24

12.    55 Ivars Joksts              BJSS      V55      00:27:14 +08:48

13.   558 Andris Vilkasts           Palsmane  V55      00:28:22 +09:56

14.   616 Gatis Konters                       V45      00:29:18 +10:52

15.   615 Māris Millers                       V35      00:29:35 +11:09

Citi sporta veidi