Tepera takas 2018 4. kārtas rezultāti

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2018, 4. kārta

31.05.2018.

Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Mārcis Leimanis

Distanču priekšnieks : Guntars Markss


S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   598 Una Pērkone                          00:04:59

 2.   649 Alise Ķikāne              Smiltene   00:05:30 +00:31

 3.   560 Karlīna Rīdere            Pīlādzītis 00:05:57 +00:58

 4.   628 Paula Šūtele                         00:06:06 +01:07

 5.   609 Annija Cera               Palsmane   00:06:12 +01:13

 6.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande   00:06:44 +01:45

 7.   579 Zane Tarasa               Individuāl 00:06:59 +02:00

 8.   962 Marta Krēvica             Individuāl 00:07:10 +02:11

 9.   812 Elza Muižniece            Variņi     00:07:18 +02:19

10.   543 Dārta Alksne              Smiltene   00:07:30 +02:31

11.   600 Aivita Adukone            Smiltene   00:08:00 +03:01

12.   959 Lote Tarasa               B/d Pīlādz 00:08:10 +03:11

13.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene   00:09:39 +04:40

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   650 Marsels Dūmiņš            BJSS       00:04:35

 2.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādz 00:05:56 +01:21

 3.   635 Elmārs Lapiņš                        00:05:57 +01:22

 4.   977 Emīls Ķikāns              Individuāl 00:06:15 +01:40

 5.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts  00:06:19 +01:44

 6.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni     00:08:24 +03:49

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   905 Sanija Kaņipova           Variņi     00:04:28

 2.   800 Elīza Ķikāne              SSC        00:04:33 +00:05

 3.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:04:46 +00:18

 4.   811 Eimija Muižniece          Variņ      00:05:00 +00:32

 4.   456 Paula Petrovska           SCV        00:05:00 +00:32

 6.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes  00:05:41 +01:13

 7.   464 Marta Alksne              Smiltenes  00:05:46 +01:18

 8.   987 Sanija Strauja            Smiltene   00:07:11 +02:43

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   983 Toms Ernests Kazeks       Smiltene   00:04:28

 2.   629 Gustavs Šūtelis           FK Smilten 00:04:32 +00:04

 3.   457 Adrians Leikarts          Smiltene   00:04:56 +00:28

 4.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTS 00:04:57 +00:29

 5.   999 Enests Lūsis              Individuāl 00:05:17 +00:49

 6.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes  00:05:19 +00:51

 7.   516 Gustavs Goba              Garām ejot 00:05:33 +01:05

 8.   961 Kristers Everts           Variņu pam 00:05:39 +01:11

 9.   998 Markuss Gaismiņš          Smiltene   00:06:01 +01:33

10.   965 Mārtiņš Dombrovs          Velolifest 00:06:21 +01:53

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   501 Annija Alksne             Sporta sko 00:04:23

 2.   802 Liene Ķikāne              SSC        00:04:26 +00:03

 3.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes  00:04:31 +00:08

 3.   365 Samanta Zariņa            SCV        00:04:31 +00:08

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   418 Emīls Goba                Garām Ejot 00:04:29

 2.   298 Jānis Ošiņš               SCV        00:04:59 +00:30

 3.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes  00:05:07 +00:38

 4.   417 Markuss Grigulis          Sporta sko 00:05:49 +01:20

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:13:47

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes  00:11:50

 2.   286 Anda Jaunmuktāne          OK Azimuts 00:12:33 +00:43

 3.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes  00:14:01 +02:11

 4.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle  00:15:15 +03:25

 5.   967 Justīne Everte            Variņi     00:15:48 +03:58

 6.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes  00:17:47 +05:57

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   306 Marta Dūle                SCV        00:16:53

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   604 Linda Briede                         00:12:51

 2.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:13:12 +00:21

 3.   376 Jana Marta Ivanovska      OK Azimuts 00:13:23 +00:32

 4.   953 Irita Ļeļeva              Individuāl 00:13:43 +00:52

 5.   985 Līga Dūmiņa               Individuāl 00:14:56 +02:05

 6.   608 Inga Vīksna               Smiltene   00:15:00 +02:09

 7.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10 00:15:09 +02:18

 8.   361 Lauma Damberga            Ilgas      00:15:23 +02:32

 9.   995 Baiba Šķērīte             Silva      00:15:25 +02:34

10.   647 Dacīte Zučika             Variņi     00:15:39 +02:48

11.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes  00:16:21 +03:30

12.   973 Sandra Ābele              Mammadaba  00:16:24 +03:33

13.   954 Lita Kalniņa              Individuāl 00:16:56 +04:05

14.   996 Sanda Unāme               Individuāl 00:18:33 +05:42

15.   997 Agija Gaismiņa            Smiltene   00:22:38 +09:47

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   613 Elita Zālīte              Smiltene   00:13:06

 2.   194 Aiga Ozola                Smiltene   00:14:19 +01:13

 3.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene   00:14:50 +01:44

 4.   992 Inita Ramane              Individuāl 00:16:42 +03:36

 5.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae    00:18:09 +05:03

 6.   553 Anita Adukone             Smiltene   00:18:50 +05:44

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    56 Vilis Mednis              Smiltene   00:16:54

 2.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande   00:19:06 +02:12

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   661 Markuss Straume           Individuāl 00:17:57

 2.  1007 Endijs Ramanis            Dako / Zie 00:21:17 +03:20

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle  00:17:35

 2.    38 Jānis Gailītis            Smiltenes  00:17:53 +00:18

 3.  1006 Kārlis Lapiņš             Stars      00:19:11 +01:36

 4.   412 Lauris Veidemanis         Rauna      00:19:51 +02:16

 5.   989 Rihards Spilva            Individuāl 00:20:28 +02:53

 6.   371 Māris Zilbereizens        Smiltene   00:20:57 +03:22

 7.   972 Rihards Gailīts           Individuāl 00:21:11 +03:36

 8.   640 Edgars Skrastiņš                     00:21:12 +03:37

 8.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:21:12 +03:37

10.   494 Elvis Markss              Smiltenes  00:26:02 +08:27

11.   398 Druvis Čakārnis           Smiltene   00:26:11 +08:36

12.   360 Gints Skrodelis           Smiltene   00:26:21 +08:46

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   986 Andis Kiršbaums           Smiltene   00:21:50

 2.   509 Vadims Markss             Vudlande   00:22:26 +00:36

 3.   458 Jānis Leikarts            Garām ejot 00:23:21 +01:31

 4.   906 Gatis Bediķis                        00:26:24 +04:34

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:21:21

 2.    55 Ivars Joksts              BJSS       00:27:00 +05:39

 3.   558 Andris Vilkasts           Palsmane   00:30:10 +08:49

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   501 Annija Alksne             Sporta skoS12      00:04:23

 2.   802 Liene Ķikāne              SSC       S12      00:04:26 +00:03

 3.   983 Toms Ernests Kazeks       Smiltene  V10      00:04:28 +00:05

 3.   905 Sanija Kaņipova           Variņi    S10      00:04:28 +00:05

 5.   418 Emīls Goba                Garām EjotV12      00:04:29 +00:06

 6.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes S12      00:04:31 +00:08

 6.   365 Samanta Zariņa            SCV       S12      00:04:31 +00:08

 8.   629 Gustavs Šūtelis           FK SmiltenV10      00:04:32 +00:09

 9.   800 Elīza Ķikāne              SSC       S10      00:04:33 +00:10

10.   650 Marsels Dūmiņš            BJSS      V7       00:04:35 +00:12

11.   192 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:04:46 +00:23

12.   457 Adrians Leikarts          Smiltene  V10      00:04:56 +00:33

13.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTSV10      00:04:57 +00:34

14.   298 Jānis Ošiņš               SCV       V12      00:04:59 +00:36

14.   598 Una Pērkone                         S7       00:04:59 +00:36

16.   811 Eimija Muižniece          Variņ     S10      00:05:00 +00:37

16.   456 Paula Petrovska           SCV       S10      00:05:00 +00:37

18.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes V12      00:05:07 +00:44

19.   999 Enests Lūsis              IndividuālV10      00:05:17 +00:54

20.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes V10      00:05:19 +00:56

21.   649 Alise Ķikāne              Smiltene  S7       00:05:30 +01:07

22.   516 Gustavs Goba              Garām ejotV10      00:05:33 +01:10

23.   961 Kristers Everts           Variņu pamV10      00:05:39 +01:16

24.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes S10      00:05:41 +01:18

25.   464 Marta Alksne              Smiltenes S10      00:05:46 +01:23

26.   417 Markuss Grigulis          Sporta skoV12      00:05:49 +01:26

27.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādzV7       00:05:56 +01:33

28.   635 Elmārs Lapiņš                       V7       00:05:57 +01:34

28.   560 Karlīna Rīdere            PīlādzītisS7       00:05:57 +01:34

30.   998 Markuss Gaismiņš          Smiltene  V10      00:06:01 +01:38

31.   628 Paula Šūtele                        S7       00:06:06 +01:43

32.   609 Annija Cera               Palsmane  S7       00:06:12 +01:49

33.   977 Emīls Ķikāns              IndividuālV7       00:06:15 +01:52

34.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts V7       00:06:19 +01:56

35.   965 Mārtiņš Dombrovs          VelolifestV10      00:06:21 +01:58

36.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande  S7       00:06:44 +02:21

37.   579 Zane Tarasa               IndividuālS7       00:06:59 +02:36

38.   962 Marta Krēvica             IndividuālS7       00:07:10 +02:47

39.   987 Sanija Strauja            Smiltene  S10      00:07:11 +02:48

40.   812 Elza Muižniece            Variņi    S7       00:07:18 +02:55

41.   543 Dārta Alksne              Smiltene  S7       00:07:30 +03:07

42.   600 Aivita Adukone            Smiltene  S7       00:08:00 +03:37

43.   959 Lote Tarasa               B/d PīlādzS7       00:08:10 +03:47

44.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni    V7       00:08:24 +04:01

45.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene  S7       00:09:39 +05:16

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes S15      00:11:50

 2.   286 Anda Jaunmuktāne          OK AzimutsS15      00:12:33 +00:43

 3.   604 Linda Briede                        S40      00:12:51 +01:01

 4.   613 Elita Zālīte              Smiltene  S55      00:13:06 +01:16

 5.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:13:12 +01:22

 6.   376 Jana Marta Ivanovska      OK AzimutsS40      00:13:23 +01:33

 7.   953 Irita Ļeļeva              IndividuālS40      00:13:43 +01:53

 8.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V15      00:13:47 +01:57

 9.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes S15      00:14:01 +02:11

10.   194 Aiga Ozola                Smiltene  S55      00:14:19 +02:29

11.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene  S55      00:14:50 +03:00

12.   985 Līga Dūmiņa               IndividuālS40      00:14:56 +03:06

13.   608 Inga Vīksna               Smiltene  S40      00:15:00 +03:10

14.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10S40      00:15:09 +03:19

15.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle S15      00:15:15 +03:25

16.   361 Lauma Damberga            Ilgas     S40      00:15:23 +03:33

17.   995 Baiba Šķērīte             Silva     S40      00:15:25 +03:35

18.   647 Dacīte Zučika             Variņi    S40      00:15:39 +03:49

19.   967 Justīne Everte            Variņi    S15      00:15:48 +03:58

20.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes S40      00:16:21 +04:31

21.   973 Sandra Ābele              Mammadaba S40      00:16:24 +04:34

22.   992 Inita Ramane              IndividuālS55      00:16:42 +04:52

23.   306 Marta Dūle                SCV       S18      00:16:53 +05:03

24.    56 Vilis Mednis              Smiltene  V55+     00:16:54 +05:04

25.   954 Lita Kalniņa              IndividuālS40      00:16:56 +05:06

26.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes S15      00:17:47 +05:57

27.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae   S55      00:18:09 +06:19

28.   996 Sanda Unāme               IndividuālS40      00:18:33 +06:43

29.   553 Anita Adukone             Smiltene  S55      00:18:50 +07:00

30.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande  V55+     00:19:06 +07:16

31.   997 Agija Gaismiņa            Smiltene  S40      00:22:38 +10:48

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle V35      00:17:35

 2.    38 Jānis Gailītis            Smiltenes V35      00:17:53 +00:18

 3.   661 Markuss Straume           IndividuālV18      00:17:57 +00:22

 4.  1006 Kārlis Lapiņš             Stars     V35      00:19:11 +01:36

 5.   412 Lauris Veidemanis         Rauna     V35      00:19:51 +02:16

 6.   989 Rihards Spilva            IndividuālV35      00:20:28 +02:53

 7.   371 Māris Zilbereizens        Smiltene  V35      00:20:57 +03:22

 8.   972 Rihards Gailīts           IndividuālV35      00:21:11 +03:36

 9.   640 Edgars Skrastiņš                    V35      00:21:12 +03:37

 9.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:21:12 +03:37

11.  1007 Endijs Ramanis            Dako / ZieV18      00:21:17 +03:42

12.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV55      00:21:21 +03:46

13.   986 Andis Kiršbaums           Smiltene  V45      00:21:50 +04:15

14.   509 Vadims Markss             Vudlande  V45      00:22:26 +04:51

15.   458 Jānis Leikarts            Garām ejotV45      00:23:21 +05:46

16.   494 Elvis Markss              Smiltenes V35      00:26:02 +08:27

17.   398 Druvis Čakārnis           Smiltene  V35      00:26:11 +08:36

18.   360 Gints Skrodelis           Smiltene  V35      00:26:21 +08:46

19.   906 Gatis Bediķis                       V45      00:26:24 +08:49

20.    55 Ivars Joksts              BJSS      V55      00:27:00 +09:25

21.   558 Andris Vilkasts           Palsmane  V55      00:30:10 +12:35

Citi sporta veidi