Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Tepera takās" - liela aktivitāte

Vakar tika aizvadīta skriešanas seriāla "Tepera takas" pirmā kārta. Šoreiz bija vērojama liela bērnu un jauniešu aktivitāte. Kopā piedalījās 78 dalībnieki. 

Nākamā kārta 16.maijā. Starts no pulksten 18.00 līdz 19.30.



REZULTĀTI

S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   278 Arta Gailīte              Pīlādzītis 00:06:13

 2.   260 Estere Stūre              Pīlādzītis 00:07:00 +00:47

 3.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane   00:08:28 +02:15

 4.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:08:57 +02:44

 5.   220 Kristīne Bleikša          Pīlādzītis 00:09:53 +03:40

 6.   283 Gabriela Albertiņa        Pīlādzītis 00:21:46 +15:33

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     5 Kristians Markss          Pīlādzītis 00:05:30

 2.   236 Edgars Timermanis         Pīlādzītis 00:05:52 +00:22

 3.   287 Markus Sirmais            Pīlādzītis 00:05:54 +00:24

 4.   298 Jānis Ošiņš               Pīlādzītis 00:06:06 +00:36

 5.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Pīlādzītis 00:06:07 +00:37

 6.   228 Olivers Jēkabs Skrapcis   STPS       00:06:11 +00:41

 7.   290 Lauris Kudrjavcevs        Pīlādzītis 00:06:19 +00:49

 8.   297 Kristers Purmalis         ind.       00:08:17 +02:47

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS       00:05:33

 2.    12 Tīna Kukurīte             SCV        00:05:38 +00:05

 3.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS       00:05:48 +00:15

 4.     1 Linda Laganovska          Launkalne  00:05:58 +00:25

 5.    11 Sabīne Grēviņa            SCV        00:06:10 +00:37

 6.   293 Laura Marija Skujiņa      SCV        00:07:34 +02:01

 7.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV        00:07:40 +02:07

 8.   229 Marta Sirmā               STPS       00:07:42 +02:09

 9.   279 Alise Grase               SCV        00:08:44 +03:11

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   242 Kristers Stūris           STPS       00:04:24

 2.    18 Emīls Kalniņš             STPS       00:04:35 +00:11

 3.   215 Roberts Bleikšs           SCV        00:04:56 +00:32

 4.     4 Eduards Svīķis            S3PS       00:04:59 +00:35

 5.   248 Ernests Eglītis           SCV        00:05:20 +00:56

 6.   277 Andris Miesnieks          SCV        00:05:21 +00:57

 7.   243 Kristaps Sleņģis          STPS       00:05:26 +01:02

 8.   257 Kārlis Liepiņš            SCV        00:05:29 +01:05

 9.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāles 00:05:38 +01:14

10.   245 Anrijs Alksnis            STPS       00:05:45 +01:21

11.     0 Renārs Balodis            Pīlādzītis 00:06:06 +01:42

12.   280 Ralfs Liepiņš             Launkalne  00:07:31 +03:07

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     6 Marta Marksa              SCV        00:04:45

 2.     7 Estere Ponciusa           STPP       00:04:50 +00:05

 3.     9 Sabīne Marksa             SCV        00:05:11 +00:26

 3.    10 Kaiva Sileniece           SCV        00:05:11 +00:26

 5.   201 Amanda Hirte              S3PS       00:05:48 +01:03

 6.   299 Liene Ošiņa               SCV        00:07:13 +02:28

 7.   300 Kristīne Ošiņa            SCV        00:07:17 +02:32

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   117 Ilvars Joksts             SCV        00:04:22

 2.   227 Ričards Mūrnieks          STPS       00:05:01 +00:39

 3.   233 Roberts Savickis          SCV        00:05:08 +00:46

 3.    23 Rūdolfs Balodis           SCV        00:05:08 +00:46

 5.    88 Rinalds Kazeks            SCV        00:05:23 +01:01

 6.   301 Ritvars Karitons          SCV        00:05:35 +01:13

 7.   276 Jānis Jansons             STPS       00:05:47 +01:25

 8.    24 Armīns Budrēvičs          SCV        00:06:29 +02:07

 9.   239 Kritiāns Osītis           Palsmanes  00:07:14 +02:52

10.   296 Kārlis Purmalis           ind.V7     00:07:19 +02:57

S55+ Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   196 Lilita Medne              Smiltene   00:07:52

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   210 Rainers Aleksejenoks      SCV        00:14:32

 2.   275 Alisters Balodis          STPS       00:15:04 +00:32

 3.   281 Kristaps Kuprišs          STPS       00:16:15 +01:43

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    25 Alise Sīmane              SCV        00:14:50

 2.   190 Una Selīna Muižniece      Smiltenes  00:15:55 +01:05

 3.   211 Megija Kalniņa            SCV        00:20:00 +05:10

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:14:56

 2.    46 Evita Sirmā               Smiltene   00:15:02 +00:06

 3.   219 Baiba Šteinberga          LLU        00:17:38 +02:42

 4.   189 Evija Koļenceva           SĢ         00:19:06 +04:10

 5.   285 Gija Kalvīte              Ind.       00:19:15 +04:19

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    50 Ilze Muižniece            Variņi     00:15:11

 2.   141 Ingūna Gailīte            ind        00:19:48 +04:37

 3.   291 Līga Zušmane              ind.       00:22:05 +06:54

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    56 Vilis Mednis              Smiltene   00:15:28

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    57 Roberts Kazainis          SĢ         00:19:56

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene   00:19:51

 2.   295 Uldis Slapjums            ind.       00:19:58 +00:07

 3.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls      00:20:33 +00:42

 4.   292 Jānis Purmalis            Vudlande   00:20:37 +00:46

 5.   199 Mairis Kopeika            Smiltene   00:22:23 +02:32

 6.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:23:39 +03:48

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    80 Ingars Grēns              Smiltene   00:25:31

 2.   284 Intars Kalvītis           LVM        00:27:14 +01:43

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    54 Aigars Savickis           Smiltene   00:22:01

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   117 Ilvars Joksts             SCV       V12      00:04:22

 2.   242 Kristers Stūris           STPS      V10      00:04:24 +00:02

 3.    18 Emīls Kalniņš             STPS      V10      00:04:35 +00:13

 4.     6 Marta Marksa              SCV       S12      00:04:45 +00:23

 5.     7 Estere Ponciusa           STPP      S12      00:04:50 +00:28

 6.   215 Roberts Bleikšs           SCV       V10      00:04:56 +00:34

 7.     4 Eduards Svīķis            S3PS      V10      00:04:59 +00:37

 8.   227 Ričards Mūrnieks          STPS      V12      00:05:01 +00:39

 9.   233 Roberts Savickis          SCV       V12      00:05:08 +00:46

 9.    23 Rūdolfs Balodis           SCV       V12      00:05:08 +00:46

11.     9 Sabīne Marksa             SCV       S12      00:05:11 +00:49

11.    10 Kaiva Sileniece           SCV       S12      00:05:11 +00:49

13.   248 Ernests Eglītis           SCV       V10      00:05:20 +00:58

14.   277 Andris Miesnieks          SCV       V10      00:05:21 +00:59

15.    88 Rinalds Kazeks            SCV       V12      00:05:23 +01:01

16.   243 Kristaps Sleņģis          STPS      V10      00:05:26 +01:04

17.   257 Kārlis Liepiņš            SCV       V10      00:05:29 +01:07

18.     5 Kristians Markss          PīlādzītisV7       00:05:30 +01:08

19.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS      S10      00:05:33 +01:11

20.   301 Ritvars Karitons          SCV       V12      00:05:35 +01:13

21.    12 Tīna Kukurīte             SCV       S10      00:05:38 +01:16

21.   191 Renārs Kļaviņš            GrundzālesV10      00:05:38 +01:16

23.   245 Anrijs Alksnis            STPS      V10      00:05:45 +01:23

24.   276 Jānis Jansons             STPS      V12      00:05:47 +01:25

25.   201 Amanda Hirte              S3PS      S12      00:05:48 +01:26

25.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS      S10      00:05:48 +01:26

27.   236 Edgars Timermanis         PīlādzītisV7       00:05:52 +01:30

28.   287 Markus Sirmais            PīlādzītisV7       00:05:54 +01:32

29.     1 Linda Laganovska          Launkalne S10      00:05:58 +01:36

30.   298 Jānis Ošiņš               PīlādzītisV7       00:06:06 +01:44

30.     0 Renārs Balodis            PīlādzītisV10      00:06:06 +01:44

32.   289 Rauls Kristers Sakalusks  PīlādzītisV7       00:06:07 +01:45

33.    11 Sabīne Grēviņa            SCV       S10      00:06:10 +01:48

34.   228 Olivers Jēkabs Skrapcis   STPS      V7       00:06:11 +01:49

35.   278 Arta Gailīte              PīlādzītisS7       00:06:13 +01:51

36.   290 Lauris Kudrjavcevs        PīlādzītisV7       00:06:19 +01:57

37.    24 Armīns Budrēvičs          SCV       V12      00:06:29 +02:07

38.   260 Estere Stūre              PīlādzītisS7       00:07:00 +02:38

39.   299 Liene Ošiņa               SCV       S12      00:07:13 +02:51

40.   239 Kritiāns Osītis           Palsmanes V12      00:07:14 +02:52

41.   300 Kristīne Ošiņa            SCV       S12      00:07:17 +02:55

42.   296 Kārlis Purmalis           ind.V7    V12      00:07:19 +02:57

43.   280 Ralfs Liepiņš             Launkalne V10      00:07:31 +03:09

44.   293 Laura Marija Skujiņa      SCV       S10      00:07:34 +03:12

45.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV       S10      00:07:40 +03:18

46.   229 Marta Sirmā               STPS      S10      00:07:42 +03:20

47.   196 Lilita Medne              Smiltene  S55+     00:07:52 +03:30

48.   297 Kristers Purmalis         ind.      V7       00:08:17 +03:55

49.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane  S7       00:08:28 +04:06

50.   279 Alise Grase               SCV       S10      00:08:44 +04:22

51.   192 Kitija Abula              Grundzāle S7       00:08:57 +04:35

52.   220 Kristīne Bleikša          PīlādzītisS7       00:09:53 +05:31

53.   283 Gabriela Albertiņa        PīlādzītisS7       00:21:46 +17:24

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   210 Rainers Aleksejenoks      SCV       V15      00:14:32

 2.    25 Alise Sīmane              SCV       S15      00:14:50 +00:18

 3.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:14:56 +00:24

 4.    46 Evita Sirmā               Smiltene  S40      00:15:02 +00:30

 5.   275 Alisters Balodis          STPS      V15      00:15:04 +00:32

 6.    50 Ilze Muižniece            Variņi    S55      00:15:11 +00:39

 7.    56 Vilis Mednis              Smiltene  V55+     00:15:28 +00:56

 8.   190 Una Selīna Muižniece      Smiltenes S15      00:15:55 +01:23

 9.   281 Kristaps Kuprišs          STPS      V15      00:16:15 +01:43

10.   219 Baiba Šteinberga          LLU       S40      00:17:38 +03:06

11.   189 Evija Koļenceva           SĢ        S40      00:19:06 +04:34

12.   285 Gija Kalvīte              Ind.      S40      00:19:15 +04:43

13.   141 Ingūna Gailīte            ind       S55      00:19:48 +05:16

14.   211 Megija Kalniņa            SCV       S15      00:20:00 +05:28

15.   291 Līga Zušmane              ind.      S55      00:22:05 +07:33

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene  V35      00:19:51

 2.    57 Roberts Kazainis          SĢ        V18      00:19:56 +00:05

 3.   295 Uldis Slapjums            ind.      V35      00:19:58 +00:07

 4.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls     V35      00:20:33 +00:42

 5.   292 Jānis Purmalis            Vudlande  V35      00:20:37 +00:46

 6.    54 Aigars Savickis           Smiltene  V55      00:22:01 +02:10

 7.   199 Mairis Kopeika            Smiltene  V35      00:22:23 +02:32

 8.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:23:39 +03:48

 9.    80 Ingars Grēns              Smiltene  V45      00:25:31 +05:40

10.   284 Intars Kalvītis           LVM       V45      00:27:14 +07:23

Citi sporta veidi