Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā notiks otrais zolītes Dižsvētku turnīrs

4. un 5. jūnijā Valkas novada dome un biedrība ''Atbalsts Valkai'' organizē zolītes festivālu-Zolītes Dižsvētki Valkā, kurā var, drīkst un vajag piedalīties visiem.  Reģistrācija no plkst. 9:00- 9:50. Pirmās kārtas sākums plkst. 10:00.


Sacensību organizatori dalībniekiem dos iespēju gan iekļūt reitingā, ja nostartē augstā vietā, gan interesanti pavadīt laiku un sevi pārbaudīt neparastākās sacensībās. Organizatori vēlas atklāt jaunus talantus šai asprātīgajā spēlē, kā arī ļaut cilvēkiem noticēt sev un pārbaudīt sevi, sacenšoties ar stiprākajiem. Atrast tā saucamo -"jauno paaudzi" zolītē. 


19. gs. nogalē Valka bija lielākais latviešu izglītības centrs ar 21 mācību iestādi. Zolīti Valkas pusē sāka spēlēt gandrīz vienlaicīgi ar Tērbatas studentiem. Ar zolītes Dižsvētkiem tiks iemūžināta to spēlmaņu piemiņa, kuri caur paaudzēm saglabājuši šo īpašo spēli, gan arī ar šo spēli tiks iepazīstināti kaimiņi igauņi, gan citas tautas.


Aizvadītajā gadā zolītes Dižsvētku turnīrā piedalījās 75 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, ieskaitot Valkas novada iedzīvotājus.

Citi sporta veidi