Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada balvu izcīņa badmintonā un šautriņu mešanā

Sestdien, 6.aprīlī Valkas ģimnāzijas sporta hallē (Valkā, Raiņa ielā 28A) norisināsies Valkas novada 2013.gada čempionāts badmintonā un šautriņu mešanā. Sacensības badmintonā sāksies plkst.9.00, bet čempionāts šautriņu mešanā – plkst.11.00.
 

Sacensību mērķis ir popularizēt novada iedzīvotāju vidū veselīgu dzīves veidu un badmintona spēli, veicināt šautriņu mešanas attīstību un noskaidrot Valkas novada labākos šautriņu metējus, kā arī radīt iespējas ikvienam Valkas novada iedzīvotājam sistemātiski nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un sportu.

 

Sacensības organizē un vada Valkas novada dome, sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem. Par sacensībām ir atbildīga sporta darba organizatore Nadežda Blūma.

 

Šautriņu mešanā uzvar dalībnieks ar lielāko punktu summu desmit metienos. Vienāda rezultāta gadījumā, augstāku vietu izcīna dalībnieks, kuram ir vairāk augstāku trāpījumu. Sacensības badmintonā notiek pēc šīs spēles noteikumiem. Uzvarētājus apbalvos ar diplomiem, medaļām un balvām.


Citi sporta veidi