Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VIDEO: Smiltenes novada gada balva sportā 4

Piektdienas, 16. janvāra, vakarā Smiltenes kultūras centra lielajā zālē norisinājās Smiltenes novada gada balvas sportā svinīgā apbalvošanas ceremonija. Par aizvadītā gada labāko sportistu tika atzīts profesionālais šosejas riteņbraucējs Gatis Smukulis, bet balvu par mūža ieguldījumu saņēma Arnolds Markss.


Jau ceturto gadu pēc kārtas mēneša garumā ikvienam sporta līdzjutējam bija iespēja balsot par saviem favorītiem Smiltenes novada gada balvā sportā. Šogad kopumā tika noteikti labākie un populārākie septiņās dažādās nominācijās. Pirmo reizi aptaujas rīkotāji piešķīra balvu populārākajam amatieru sportistam, par paraugu sportā un arī par mūža ieguldījumu.


Svinīgā apbalvošanas ceremonija norisinājās Smiltenes kultūras centra lielajā zālē, pulcējot novada sporta sabiedrību, kā arī labi zināmas pašmāju personības. Pasākuma pirmajā daļā tika godināti Smiltenes sporta skolas audzēkņi, kuri guvuši valsts un starptautiskā mēroga panākumus. 


Otrajā daļā Smiltenes novada personības godināja gada balvu ieguvējus. Jauniešu domes pārstāvji pasniedza balvu par gada sporta notikumu – stadiona rekonstrukciju – Smiltenes novada sporta pārvaldei. Ilggadējais ceļu būves 8 CBR vadītājs un sporta atbalstītājs Jānis Līkāns pasniedza Matīsam Velpam balvu kā populārākajam jaunajam sportistam. Zināmās Latvijas mūzikas grupas „Apvedceļš” solists Jānis Krūmiņš apbalvoja Smiltenes novada populārāko komandu – „Smiltene/ BJSS” futbola vienību.


Balvu par paraugu sportā ieguva futbola treneris un reizē spēlētājs Raimonds Dūmiņš, kuram to pasniedza ilggadējais Smiltenes vidusskolas sporta skolotājs Ivars Eislers. Ar īpašām emocijām tika sveikts Arnolds Markss, kurš tika godināts par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā. Par gada populārāko amatieri kļuva Agnis Apse, kuru apbalvoja āra trenažieru laukuma idejas autors Aldis Krasņickis. Vakara kulminācija bija gada labākā sportista godināšana. Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis sveica Gati Smukuli, kura vietā balvu saņēma tēvs Elmārs. 


Smiltenes novada sporta pārvalde un Sports Smiltenē saka lielu paldies visiem līdzjutējiem, kuri piedalījās balsošanā par populārākajiem un labākajiem sportistiem.

Komentāri 4

kot

jauki!

Valka no Smiltenes šajā jomā atpaliek gadus piecus vismaz...

pirms 3 gadiem, 2015.01.21 14:39

Ukris.

Toties Svalkā dzīvo Svalcēnieši.

pirms 3 gadiem, 2015.01.21 17:59

tokš

Un Smiltene no Las Vegas par 100 gadiem. Nu un?

pirms 3 gadiem, 2015.01.21 16:20

cilvēks

muļķis

pirms 3 gadiem, 2015.01.21 16:48

Citi sporta veidi