Sapratu

Vieglatlētu starti Valgā 1

Aizvadītajā sestdienā Valgas pilsētas sporta hallē notika tradicionālās Valgas un Valmieras jauno vieglatlētu sacensības. Sacensības notika trijās vecuma grupās (U-16,U-18 un U-20) septiņās disciplīnās. Uz Valgu bija devušies arī jaunie vieglatlēti no daudzām Latvijas sporta skolām un klubiem. Sacensību protokoli liecina, ka viesi no Latvijas bija ievērojami vairāk nekā mājinieki. Arī mūsu vieglatlētu panākumi bija iespaidīgi – 32 individuālas uzvaras 42 disciplīnās.

Atzīstami šajās sacensībās startēja arī Smiltenes un Valkas jaunie vieglatlēti.Uzvaru B vecuma grupā 200m skrējienā (28.49) un trešo vietu 60m distancē (8.49) izcīnīja valcēniete Dārta Estere Zunte; vēl šajā grupā tāllēkšanā nepārspēta ar 5.25m tālu lecienu palika Elīza Kaupe (Smiltenes BJSS), savukārt viņas komandas biedrenei Ievai Ābolai augstlēkšanā ar jaunu personisko rekordu 1,60m nācās samierināties ar otro vietu.

A vecuma grupā meitenēm 800m distancē pirmajā vietā ierindojās pie godalgām tika divas valcēnietes: uzvara Ilonai Milbergai (2.38,92), trešā vieta Beātei Buzai (2.54,33). Zēniem tāllēkšanā uzvaru ar 6,20m tālu lecienu izcīnīja Matīss Velps (Smiltenes BJSS), savukārt lodes grūšanā Dins Demidočkins no Valkas BJSS ieņēma 2v. (13,44m). Vecākajā – junioru grupā, sudraba godalga lodes grūšanā (11.84m) arī Staņislavam Ņikīšinam (Valkas BJSS).