Divi Smiltenes riteņbraucēji jauno sezonu uzsāks Eiropas kontinentālajā komandā

Ingus Eislers un Jānis Rezins juniors jauno riteņbraukšanas sezonu uzsāks Latvijas riteņbraukšanas komandā „Alpha Baltic -Unitymarathon", kas ieguvusi kontinentālās komandas statusu, un startēs augsta mēroga šosejas riteņbraukšanas sacensībās Eiropā.

Jau pagājušajā sezonā Ingus Eislers un Jānis Rezins juniors startēja „Alpha Baltic" komandā. Eislers šajā vienībā startēja visu sezonu, bet Rezins juniors sezonas gaitā pārcēlās no citas Latvijas riteņbraukšanas komandas „Rietumu Delfin/ RRS".

Abi sportisti „Alpha Baltic" komandas sastāvā uzrādīja augstus rezultātus lielākajās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas šosejas riteņbraukšanas sacensību seriālos, Latvijas un Igaunijas lielākajās kalnu divriteņu (MTB) sacensībās, kā arī abi ierindojās labāko desmitniekā Latvijas čempionātā riteņbraukšanā, kas pērn vasarā notika Smiltenē.

Ja aizvadītajā sezonā komandai bija amatieru komandas statuss, tad šogad tā ir iekļauta Eiropas kontinentālo komandu skaitā, kas paver iespējas startēt daudz augstākas klases sacensībās. Komanda startēs arī Latvijā notiekošajās (UCI 1.1) kategorijas sacensībās -„Jūrmala GP", kas norisināsies 21. maijā.

Bez smilteniešiem komandā startēs arī viens no Igaunijas spēcīgākajiem šosejas riteņbraucējiem Erki Putseps, Latvijas MTB ranga pirmais numurs Kristofers Rācenājs, pagājušās sezonas Latvijas labākie juniori Andris Vosekalns un Emīls Liepiņš, kā arī citi Latvijas un Igaunijas riteņbraucēji.

Jau šobrīd komanda uzsākusi nopietnu gatavošanos jaunajai sezonai, aizvadot treniņnometnes dažādās Eiropas valstīs. Komandas sportisti trenējas velotrekā, veic garos izturības treniņus kalnos, piedalās slēpošanas maratonos, kā arī trenē vispārējo fizisko sagatavotību.

Mājās abus Smilteniešu ikviens sporta līdzjutējs varēs redzēt jūnija beigās, kad Smiltenē jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā.

Sports