Diviem pāriem sudrabs

Latvijas amatieru čempionātā badmintonā pāru spēlēs piedalījās arī Valkas badmintona kluba "Lotos" un novada sporta skolas dalībnieki.

Uz sacensībām Inčukalnā devās divi vīru un viens sieviešu pāris. Vjačeslavs Baskovs kopā ar Māri Dravnieku nokļuva līdz finālam un izcīnija 2. vietu, zaudējot rīdziniekiem. Tiesa, arī Māris ir rīdzinieks, taču jau vairākkārt ir aizstāvējis "Lotos" godu. Visas cīņas šajā čempionātā abiem bija grūtas un spēles notika trijos setos.

Dāvis Lozda spēlēja kopā ar tēvu Salvi. Viņi izcīnīja 5. vietu. Veiksmīgi nospēlēja Valkas sieviešu pāris Dārta Lozda kopā ar Kristiānu Vehi. Finālcīņā viņas zaudēja pārim no Siguldas un ieguva 2. vietu.

"Šajās sacensībās nepiedalījās daudz dalībnieku, jo uzaicināja tikai tos, kuri varēja pretendēt uz uzvaru - 11 vīru un četri sieviešu pāri," stāsta kluba "Lotos" vadītājs V. Baskovs. Viņš piebilst, ka rezultāti varēja būt labāki, jo dienu iepriekš piedalījās plašās sacensībās "Paaudžu stafete" Valmierā un tās prasīja daudz spēka.

Sacensību būtība ir tāda, ka sākumā notiek vienspēles un pēc iegūtajiem punktiem jaunākais nokļūst pārī ar pieredzējušāku badmintonistu. Šajās cīņās Dārta Lozda ar Larisu Pakuli no Rīgas izcīnīja 3. vietu. Saplusojot vienspēļu un pāru spēļu punktus, apbalvoja piecus lielāko punktu skaita ieguvējus. 5. vietā V. Baskovs, 6. Salvis Lozda, 8. Dāvis Lozda, 10. Aleksandrs Božeņeckis. Pavisam šajās sacensībās piedalījās 55 vīrieši un 14 sievietes.

Sports