Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dos startu projekta “Sporto visa klase” 4.sezonai

Piektdien, 3.novembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā tiks atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta "Sporto visa klase" ceturtā sezona. 


Projekta ceturtajā sezonā iesaistīsies 112 jaunas 3.klases no 92 izglītības iestādēm visā Latvijā. 4.klašu grupā dalību projektā turpina 81 klase, 5.klašu grupā 36 klases, savukārt 6.klašu grupā piecas reizes nedēļā sportos 6 projekta pilotklases. Līdz ar to katru mācību dienu visā Latvijā sportos jau vairāk kā 5240 skolēnu no 233 klasēm.


 Projekta "Sporto visa klase" ceturtās sezonas oficiālā atklāšana notiks piektdien, 3.novembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā (Rīgas iela 91, Valmiera), plkst.13:00. Vidzemes Olimpiskais centrs mazos sportotājus projekta atklāšanas pasākumā uzņems jau otro gadu pēc kārtas. 


Dalība projektā "Sporto visa klase" skolēniem ir bez maksas, un tas paredz iesaistīto skolu 3., 4., 5. un 6.klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildus trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu.


Projekta mērķis ir palielināt projektā iesaistīto izglītības iestāžu, klašu un audzēkņu skaitu, izstrādājot projekta metodiskās programmas 3. – 6.klašu grupai un četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, veselību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu.


Projekts "Sporto visa klase" paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā:

  • vispārējā fiziskā sagatavotība;
  • futbola iemaņu apguve;
  • peldēšana vai sporta nodarbība svaigā gaisā. 


Sports