Elites sieviešu konkurencē pieklājīgs rezultāts

Latvijas BMX braucēji pagājušajā sestdienā un svētdienā Šveices pilsētā Vintertūrē aizvadīja Eiropas BMX čempionāta 7. un 8. posmu. Elites sieviešu konkurencē smilteniete "Tālavas" sportiste Sandra Aleksejeva ieņēma vietas pusfinālā.

7. posma sacensībās labākais no latviešiem bija Edžus Treimanis. Kā ziņo bmxrace.com, E. Treimanis Elites vīriešu konkurencē jau otro posmu pēc kārtas nokļūst uz goda pjedestāla otrā pakāpiena, līdz ar to nostiprinoties Eiropas Top3 pozīcijā. Savukārt no Latvijas junioriem labākais Kristaps Vinters, kurš izcīnīja 3. vietu.

Vienīgā Elites sieviešu grupas braucēja no Latvijas Sandra Aleksejeva pusfinālā ieguva 7. vietu. Čempionāta 8. posmā viņa savu sniegumu uzlaboja par vienu pozīciju, pusfinālā iegūstot 6. vietu. Augstvērtīgu sniegumu šajā posmā uzrādīja E. Treimanis, izcīnot 2. vietu, iepriekšējās kārtas sniegumu atkārtoja arī K. Vinters.

BMX kalendārs11. jūnijā>  LRF Prezidenta kauss Madonā12. jūnijā>  BMX Grand Prix Latvija 2. kārta Madonā18. un 19. jūnijā>  Eiropas BMX čempionāta

9. un 10. kārta Anglijā, Brimingenā

Sports