Elvis Teremko iekļauts Latvijas U -17 futbola izlases sastāvā spēlei ar Vāciju 10

13. aprīlī Rīgā notiks pārbaudes spēle starp Latvijas un Vācijas U -17 futbola izlasēm. Latvijas izlases sastāvā uz šo spēli iekļauts 15 gadus vecais Smiltenes sporta skolas audzēknis Elvis Teremko.

Latvijas U -17 futbola izlases galvenais treneris Vladimirs Beļājevs uz spēli pret spēcīgo Vācijas izlasi izsaucis 22 futbolistus no vadošajām Latvijas jaunatnes futbola komandām. Jau no 10. aprīļa izlase aizvadīs treniņnometni Staiceles jaunatnes futbola centrā, bet 13. aprīlī dosies uz Rīgu, kur „Daugavas" stadionā mērosies spēkiem ar Vācijas vienaudžiem.

Izlases galvenais treneris pastāstīja, ka spēle pret vienu no Eiropas futbola lielvalstīm būs jauna pieredze, jo nekad iepriekš mūsu izlase nav tikusies ar tik augsta līmeņa komandu. Tāpat tā arī būs laba sagatavošanās gaidāmajam Eiropas čempionāta atlases ciklam, kur pretī stāsies tādi Eiropas futbola grandi kā Nīderlande un Anglija.

Uz izlasi Beļājevs izsaucis arī 15 gadus veco Smiltenes sporta skolas futbolistu Elvi Teremko, kurš arī iepriekš ir pārstāvējis mūsu valsts izlasi dažāda līmeņa sacensībās. Aizvadītajā sezonā Teremko spēlēja „FK Smiltene/ BJSS" komandā, kas piedalījās Latvijas 2. līgas čempionātā. Sezonā 15 gadus jaunais smiltenietis izcēlās ar 3 gūtajiem vārtiem.

Tāpat arī viņš pārstāvēja „Smiltenes BJSS U -18" komandu Latvijas jaunatnes čempionāta A grupā, kļūstot par vienu no komandas līderiem. Savu futbolista karjeru Teremko uzsāka pie trenera Oskara Mucenieka, bet šobrīd viņu trenē cits Smiltenes futbola speciālists Andis Rozītis.

Sezonai turpina gatavoties FK „Smiltene/ BJSS", kas jau ir aizvadījusi divas pārbaudes spēles ar virslīgas klubu FK „Gulbene" un pirmās līgas komandu „FS Metta/LU". Pret spēcīgajiem gulbeniešiem tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 2:4, bet spēlē pret „Metta/ LU" komandas tuvākajām rezervēm nācās kapitulēt ar 0:4. Tāpat kā pagājušajā sezonā, arī šogad „Smiltene/ BJSS" startēs Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā, kur centīsies uzlabot pērn iegūto sesto vietu.

Šajā nedēļā sākās arī Latvijas virslīgas čempionāts futbolā. Šosezon tajā piedalīsies 9 komandas, viņu vidū FK „Gulbene", kuras pieteikumā iekļauti uzreiz trīs Smiltenes sporta skolas futbolisti - jau pieminētais Elvis Teremko, Jānis Rubenis un Edgars Janosons. Veiksmīgu apstākļu sakritības gadījumā kāds no minētājiem spēlētājiem var debitēt Latvijas spēcīgākajā futbola līgā.

Pirmās līgas komandas „Valmiera /BJSS" sastāvā šajā sezonā turpinās spēlēt Dāvis Gaigals un Mārtiņš Veģeris. Gaigals jau paspējis izcelties Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē, kur guva vienus vārtus pret virslīgas klubu „Jūrmala VV". Šajā spēlē valmierieši piekāpās kūrorta pilsētas komandai ar 1:3.

Komentāri 10

FK

Viss ir OK, bet bildē Elvi nevaru atpazīt! Un pirmo spēli spēlējām ar Jelgavu -2 , rezultāts 1:1.

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 11:00

Super!!! Tā turpināt. Cik zinu, tad U17 izlasē spēlē Madis Mikelsons no Ērgemes pagasta.

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 11:28

to labojums

pirms labot vajadzētu paskatīties LFF mājas lapā - latvijas U-17 jauniešu izlase 1995 gadā dzimušie!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 13:50

Cepuri nost Smiltenes mazo un vairs ne tik mazo futbolistu trenneru priekšā! Smiltenieši var lepoties ar šiem cilvēkiem, kuri tik daudzus Smiltenes puišus piesaista sportam un lietderīgai pēcpusdienas laika pavadīšanai. Jauniešu futbols Smiltenē vispār ir augstā līmenī un Elvja panākums ir arī trenneru panākums. Apsveicu Elvi, viņa iepriekšējo un esošo trenneri un arī komandas biedrus ar lielo sasniegumu!

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 14:17

labojums

Arī LFF mājas lapu raksta amatieri! Madis spēlē U- 17 komandā , bet Elvis U-16 komandā! Patīk jums tas vai nepatīk bet puikas malači!

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 21:24

labojumam

Vienigais amatieris esi tu!
1995, gads ir U -17 izlase lff tici man zin vairak kaa Tu:D

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 21:42

labojums

Beidz cepties! Un atzīsti kļūdu, cik zinu kļūdīties var visi un tas nav nekas traks. 1995. gada izlase ir U- 16, spēlē tajā Elvis! U- 17 izlase tiko beidz savu atlases ciklu un tajā spēlē Madis, kas dzimis 1994. gadā. Un amatieris es galīgi nēesmu šajā lietā! Vecuma grupas mainās 1. janvārī. LFF mājas lapā neuzmanības pēc tas nav nomainīts!

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 22:02

fokuss

Mazajiem galvenais treneris ir Vasja , kurš nabadziņš, par pāris latiņiem piesedz abu augstāk minēto treneru neizdarības.

pirms 9 gadiem, 2011.04.09 01:42

Sports