Ērģemes un Kārķu pagastu sporta organizators Mārcis Krams: Sportā nekas nav apstājies

Sporta organizators Mārcis Krams uzskata, ka šajā “Covid-19” aizliegumu laikā fiziskās aktivitātes turpinās, vien nav iespējams rīkot sacensības.

“Komandu sporta veidu dalībniekiem ir sarežģītāk, taču ģimenes lokā nekas nav mainījies. Ejam ārā ar bērniem, skrienam un spēlējam dažādas spēles. Mums laukos ir nedaudz citādi nekā pilsētā. Te ir plašums un bezgalīgas iespējas. Protams, sacensību rīkošana ir uz pauzes. No savas mājas redzu Feldmaņus, kuri regulāri skrien. Šis ir ideāls laiks, lai rūpētos par individuālo fizisko sagatavotību. Laika ir gana, jo nekur nav jāsteidzas, visi pasākumi atcelti,” smaida M. Krams.

Viņš piebilst, ka pēc aizliegumu atcelšanas visi varētu būt labā fiziskā formā. Protams, ja nebūs slinkojuši, – mazāk jāatrodas uz dīvāna un vairāk jādarbojas. Gan pienāks laiks, kad atkal būs redzama sporta publiskā puse, tas ir, sacensības un koptreniņi. Mārcis redz, ka pagasta petankisti turpina gatavoties individuāli. Arī komandu sportisti pilnveido individuālo meistarību. “Vienmēr visās lietās un pat krīzes situācijās var atrast pozitīvo sastāvdaļu. Galvenais – neiekrist pesimismā un dzīvot tālāk pilnvērtīgi, jo pēc brīža visas neērtības būs beigušās,” iesaka M. Krams.

Sports