FK "Smiltene/ BJSS" komandai piešķirti četri tehniskie zaudējumi

Latvijas futbola čempionāta otrās līgas Vidzemes reģiona turnīra vadība pieņēmusi lēmumu piešķirt četrus tehniskos zaudējumus ( ar rezultātu 0:3) nu jau bijušajiem vicelīderiem FK "Smiltene/ BJSS"" par nepieteikta spēlētāja iziešanu laukumā spēlēs pret "Priekuļiem", SK "Upesciems", "Avantis" un "OSC -Fortuna".

Minētajās spēlēs uz laukuma devās komandas galvenais treneris Andis Rozītis, kurš nebija iekļauts komandas pieteikumā. No neoficiālajiem avotiem zināms, ka sūdzību par šo pārkāpumu turnīra organizatoriem iesniegusi "Avantis" komanda. Jāatgādina, ka Smiltenes un "Avantis" otrā apļa spēlē uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja rīdzinieki. Šajā spēlē pēc pirmā puslaika smilteniešu komandā notika vārtsargu maiņa, pēc kuras vārtus sargāja Andis Rozītis.

Pēc šī pieņemtā lēmuma "Smiltene/ BJSS" komandas rēķinā šobrīd ir 23 punkti. Lai atgriestos turnīra tabulas otrajā pozīcijā smilteniešiem atlikušajās divās spēlēs ir jāuzvar. Šobrīd par vicelīderiem kļuvuši "Staiceles Bebri", kuru rēķinā ir 28 punkti. Jāpiebilst, ka "bebri" visas spēles jau ir aizvadījuši. Tikmēr trešajā pozīcijā pašlaik atrodas "Avantis", kuri smilteniešus apsteidz par diviem punktiem.

Savu priekšpēdējo sezonas spēli otrās līgas turnīrā FK "Smiltene/ BJSS" komanda aizvadīs ceturtdien, 22.septembrī, kad viesos tiksies pret "OSC -Fortūnu", savukārt divas dienas vēlāk savā laukumā šīs sezonas pēdējā spēlē tiksies ar FK "Sigulda".

Sports