FK „Smiltene/ BJSS” piedzīvo negaidītu zaudējumu Ērgļos 12

Sestdien Ērgļos tika aizvadīta trešās kārtas spēle Latvijas futbola čempionāta 2. līgas Vidzemes reģiona turnīrā, kurā vietējā FK „Ērgļi" komanda negaidīti pārspēja „Smiltene/ BJSS" futbolistus ar rezultātu 3:2. Smiltenes komandas labā vārtus guva Jānis Priede un Dairis Zariņš.

Savu pirmo izbraukuma spēli jaunajā otrās līgas sezonā aizvadīja FK „Smiltene/ BJSS" futbolisti, kuri tikās ar pērnā gada pastarīšiem FK „Ērgļi". 2010. gada otrās līgas turnīrā smiltenieši abas reizes pieveica „Ērgļus". Mājās tika izcīnīta vairāk nekā pārliecinoša uzvara ar rezultātu 6:2, bet viesos panākums tika izcīnīts daudz smagākā spēlē ar 3:2.

Šo sezonu veiksmīgāk iesākuši Smiltenes futbolisti, kuri vispirms ar rezultātu 3:0 pārliecinoši apspēlēja „Albertu", bet tad ar 2:1 tika pārspēti arī FK „Priekuļi" futbolisti. „Ērgļi" pirmajā spēlē piedzīvoja sakāvi pret „Staiceles bebriem" ar 0:4, kā arī līdzīgā spēlē piekāpās FK „Valka" komandai ar rezultātu 2:3.

Spēles pirmā puslaika sākumā bumbu vairāk kontrolēja smiltenieši, tomēr pārspēt mājinieku vārtsargu viņiem neizdevās, gluži pretēji, vienā no pretuzbrukumiem Ērgļu futbolista izpildītais sitiens no 20 metriem pēc rikošeta ielidoja smilteniešu vārtos. Jāpiebilst, ka šajā epizodē mājiniekiem palīdzēja ne tikai meistarība, bet arī ne pārāk kvalitatīvais laukums, jo bumba atsitoties pret zālāju strauji mainīja lidojuma virzienu, kam smilteniešu aizsargi un vārtsargs nebija gatavs.

Puslaika turpinājumā vairāk turpināja uzbrukt Smiltenes komanda, par ko arī tika atalgoti ar gūtajiem vārtiem. Vienā no spēles epizodēm ar precīzu sitienu izcēlās 19 gadus vecais uzbrucējs Jānis Priede. Pēc aizvadītajām 45 minūtēm rezultāts 1:1.

Otrā puslaika pats sākums turpinājās ar smilteniešu uzbrukumiem, tomēr tad divos pretuzbrukumos pēc kārtas „Ērgļi" guva vārtus, panākot jau 3:1 savā labā. Pēc saņemtā trieciena smiltenieši metās atspēlēties, tomēr veiksmīgi darbojās mājinieku aizsargi un vārtsargs, brīžiem bumbu raidot ārā no laukuma.

Tuvu vārtu guvumam bija Dāvis Gaigals un Māris Rudzītis, kuru izpildītie soda sitieni lidoja tikai dažus centimetrus no pretinieku vārtu staba. Spēles beigās laba iespēja izcelties bija arī uz maiņu iznākušajam Elvim Teremko, kura sitiens no 3 metriem lidoja vārtiem garām. Jau spēles pēdējā minūtē, pēc „Ērgļu" futbolistu pārkāpuma, tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu, kuru veiksmīgi realizēja Dairis Zariņš. Tomēr no zaudējuma „Smiltene/ BJSS" komandai nezidevās izvairīties, kā rezultātā tika piedzīvota pirmā neveiksme sezonā ar rezultātu 2:3.

Pēcspēles telefonintervijā „Smiltene/ BJSS" komandas galvenais treneris Andis Rozītis bija sarūgtināts par zaudējumu. Viņš sacīja, ka nav izdevies līdz galam puišus noskaņot spēlei, jo arī nosacīti vājāka komanda ir jārespektē, kas šajā spēlē pietrūcis. Viņš arī uzslavēja pretiniekus par lielo cīņassparu, vienlaikus norādot, ka viņiem nelielu priekšrocību sagādāja laukums, pie kura puiši nebija pieraduši.

Tomēr par galveno zaudējuma iemeslu Rozītis minēja nenoskaņošanos spēlei un pretinieku nenovērtēšanu. Treneris arī cer, ka šis zaudējums būs puišiem kā mācība, jo jānovērtē ir katrs pretinieks. No savas komandas spēlētājiem Rozītis nevienu nevēlējās izcelt, vien sacīja, ka ja zaudē, tad zaudē visa komanda.

Nākamo spēli FK „Smiltene/ BJSS" aizvadīs svētdien, 29. maijā, kad „Tepera stadionā" uzņems otrās līgas jaunpienācējus FK „Avantis" komandu. Spēles sākums pulksten 15.00

Komentāri 12

Latvijas virslīgas futbola čempionāts: FB "Gulbene" - "SkontoFC (Rīga)"1-0

pirms 9 gadiem, 2011.05.22 21:43

Ričs

Gulbenē ne viens vien no grandiem "kritīs". Malači,tā turpināt !

pirms 9 gadiem, 2011.05.23 00:45

Dāvis

Labi Ērgļos laukums nav to tiem labākajiem, bet tomēr laukums visiem ir viens un nekas tur nemainas, kā bumba lēkā pretiniekiem tāpat arī mājniekiem!

pirms 9 gadiem, 2011.05.23 20:30

Ričs

Šogad Ērgļos ne viens vien vēl zaudēs.Vietējie tur trenējas un zin katru bedrīti. Komanda pavisam citā līmenī,nekā iepriekšējā sezonā.

pirms 9 gadiem, 2011.05.24 07:39

chempinsh

Tur nu tiesa, tur vel vairakas komandas kritis!! jo tie kas spele futbolu, ka piemeram upesciems, tadam komandam tur bus pasmagi! Tie dzeki skrien visas 90 min kaut ari nezin isti kur ! un laukuma kvalitate nelauj izripinat bumbu un vinus apspelet.
Un skrienot uzbrukt var tikai iekrist un pasi dabut ieksaa... ta bija musu gadijumaa...

Bet nu zaudets ir un tas jaatzist!! :(

pirms 9 gadiem, 2011.05.24 08:35

Māsters

Domāju, ka problēmas būs visām komandām, kuras nenovērtēs Ērgļus. Tas pierādījās Valkā, kur uz ļoti labas kvalitātes mākslīgā seguma piedzīvots zaudējums tikai 2-3.

pirms 9 gadiem, 2011.05.24 13:34

Ērgļi atbalsts

Jā,Valkā bija intresanti. Pirmais 0:0,otrā perioda vidū 0:3,pretinieki iemiga un beigās panācām 2:3.

pirms 9 gadiem, 2011.05.24 13:47

TT

Valkaa nekas interesants nebija.bija tikai tas ,ka tiesnesim akulangu vajag vilkt,ja vinja priekshaa bumba iziet autaa vairaak nekaa metru un liinijtiesnesis To neredz un nenoshvilpj,tad piedodat man,kam par labu tiesaa speeli? shinii gadiijmaa,valka iesita 3sos vaartus

pirms 9 gadiem, 2011.05.24 14:30

Futbolists

Katrā gadījumā gaidam skatītājus svētdienas spēlē, lai gūtu uzvaru un aizmirstu neveiksmi pret Ērgļiem!!! Tiekamies stadionā!

pirms 9 gadiem, 2011.05.24 18:54

Igs

Sliktam dejotājam arī pastalas pie vainas. Kritīs vai nekritīs tur vairākas komandas - to mēs vēl redzēsim, bet meistarības trūkumu un trenera nespēju izveidot iespējami labāko sastāvu nevar aizstāt ar labu laukumu. Nav jau teikts, ka komanda neklups arī uz sava tepiķa. Starp citu Upescimā arī laukums nav no labākajiem Latvijā....un 2. jūnijs nav aiz kalniem, tā ka komandai vajadzētu savākties, lai trnerim nevajadzētu taisnoties ar nenoskaņošanos spēlei un pretinieku nenovērtēšanu :)

pirms 9 gadiem, 2011.05.26 23:40