FK “Valka” apspēlē čempionāta tabulas kaimiņus

Nozīmīgu spēli ar kaimiņiem turnīra tabulā Latvijas 2. līgas čempionātā Vidzemes reģionā aizvadījuši FK "Valka" futbolisti. Viņi savā laukumā uzņēma FK "Priekuļi" un izcīnīja uzvaru ar 2:0.

Spēles pirmajā puslaikā precīzi soda sitienu izpildīja spēlējošais treneris Agnis Kārkliņš un rezultāts kļuva 1:0. Spēle aizritēja ar Valkas komandas pārsvaru. Otrajā puslaikā notika daudzas spēlētāju maiņas abās komandās.

Tikko uz maiņu iznākušais Mareks Rudzītis, izrāvienā pa kreiso malu, ietrieca bumbu zem pārliktņa - 2:0. Uzbrukuma viļņiem veļoties no vieniem vārtiem uz otriem, spēle tā arī beidzās. Šī spēle valcēniešiem bija nozīmīga tajā aspektā, ka nu izdevies neliels atrāviens turnīra tabulā no kaimiņiem.

Nākamo spēli FK "Valka" aizvadīs 6. augustā pulksten 18.30 Valmierā, tiekoties ar Valmieras FK-2. FK "Valka" vārtu guvēji pēc 12. kārtas: Jānis Jurģis (8), Aleksejs Thielemans (5), Vadims Cimbaļuks (5), Sergejs Thielemans (4), Agnis Kārkliņš (4), Sergejs Pavlovs (3), Romans Samohvalovs (3). Aleksandrs Molčanovs, Andris Pedraudzis un Mareks Rudzītis ir guvuši pa vieniem vārtiem.