Florbolā pieredze un meistarība dara savu 3

Ceturtdien Valkas atklātajā florbola čempionātā notika trīs spēles. Nākamajā nedēļā priekšsacīkstes beigsies un līdz ar to atlikušajās septiņās spēlēs noskaidros, kādu vietu ieņems konkrētā komanda.

Pirmajā spēlē ar 13:2 Mazsalaca uzvarēja Valkas "Torpēdas". "Mazsalacas komandā spēlē divi Latvijas izlases dalībnieki, tāpēc arī viņu pārsvars pār jauniešu grupu, no kuriem liela daļa ir studenti, bija pašsaprotami. Tas jau vien ir visnotaļ apsveicami, ka jauniešiem patīk florbols. Kā izdodas, tā izdodas," komentē sacensību galvenais tiesnesis Andris Dainis.Nākamajā spēlē sacentās Valmieras policisti ar Mazsalacu. Valmierieši ieradās savā stiprākajā sastāvā un arī šajā komandā spēlēja divi valstsvienības izlases dalībnieki. Eksperti vērtē, ka šī bija patiesi interesanta, aizraujoša un augsta līmeņa spēle, kas darītu godu ikvienai sporta hallei. Ar 4:2 uzvarēja policisti.Trešajā spēlē valmierieši cīnījās pret "Torpēdām". Arī šajā spēlē meistarība darīja savu un pārliecinoši uzvarēja pieredzējušie valmierieši.Apakšgrupās pirmo trīs vietu ieguvēji cīnīsies par 1. - 6. vietu, bet 4. - 6. vietas ieguvēji katrā apakšgrupā sadalīs vietas no 7. līdz 12. Apakšgrupu spēļu rezultāti nāk līdzi uz finālcīņām.

Komentāri 3

mazsalaca

kādi izlases dalībnieki pie mazsalacas... ja nezinat tad nerakstat vispār neko... čaļi normāli atbrauc uzspēlēt.. kāda izlase?? nu gan jūs do...

pirms 13 gadiem, 2008.01.24 18:11

visu izskir slapes, taa kaa centies buut Sprite. #8

pirms 13 gadiem, 2008.01.24 18:34

k24

mazsalaca vislabaakaa!!!
mees visus saliksim vienos vaartos
:D

pirms 13 gadiem, 2008.01.24 18:50

Sports