Florbola sezona ir izvērtēta 2

Valkas ģimnāzijas sporta hallē notika saiets tiem cilvēkiem, kuri vairāk vai mazāk ir saistībā ar florbolu. Klātesošie analizēja aizvadītajā gadā paveikto un sprieda, kas darāms, lai pilsētā populārākais sporta veids skatītāju apmeklētības ziņā turpinātu attīstīties.

 

FK "Valka" pēc aizvadītās pirmās sezonas ir pierādījis, ka var līdzvērtīgi cīnīties ar konkurentiem un kļūt aizvien labāks. Valdes loceklis Ivo Meļķis informēja par kluba finansiālo stāvokli. Klubu pamatā uztur Valkas dome un pagasta padome. Ir arī individuālie ziedotāji, kuri vēlas palikt anonīmi.

 

 

 Trīs komandu uzturēšanai ir izlietoti apmēram 12 tūkstoši latu. Lielāka naudas daļa iztērēta 2. līgas komandai. "Diemžēl esam parādā algu trenerim un vairāk par tūkstoš latiem florbola federācijai," stāsta I. Meļķis. Nākamajai sezonai minimālā tāme paredzēta 8400 latu apmērā.

 

Treneris Dainis Ābols uzskata, ka allaž jāizvirza reāli sasniedzami mērķi. "Runājot par spēlētāju prasmi, vēlos akcentēt, ka attieksme pret florbolu ir laba, un tas ir liels pluss. Kā saka sporta speciālisti, skriet var visi, bet ātri skriet var retais. Tā no dabas esam iekārtoti. Tie gudrīši, kas no tribīnēm izkliedz "vērtīgus" padomus, parasti nesaprot, ko saka," izklāsta treneris.

 

Pašlaik notiek darbs vasaras sporta nometnes sagatavošanai, bet nākamgad, pēc sportistu un bērnu vecāku ierosmes, nolemts, ka maksājama ikmēneša dalības nauda - trīs lati tiem, kuri mācās, un pieci lati pieaugušajiem. Individuāli izskatīs tos gadījumus, ja vecākiem nav līdzekļu šai ikmēneša iemaksai.

Komentāri 2

florbolists

cerēsim, ka novada dome turpinās atbalstīt florbolu. Valkā nevienu citu sporta veidu neapmeklē tik daudz skatītāju. Paldies florbola fanātiķiem Salvim, Ivo, Ilvaram.

pirms 12 gadiem, 2009.06.03 21:32

Sports