Florbolisti sadala vietas

Ir aizvadītas Valkas novada atklātās skolēnu sporta spēles florbolā. Turnīrā piedalījās astoņas komandas no Valkas, Vijciema, Ērģemes, Ēveles un Naukšēniem.

Tās tika sadalītas divās apakšgrupās, vadoties pēc izcīnītās vietas komandas turpināja cīņu par vietu kopvērtējumā. Pēc spraigām cīņām vietu sadalījums šāds: 1. Naukšēnu vidusskola, 2. Valkas ģimnāzija, 3. Vijciema pamatskola, 4. Valkas pamatskolas I komanda, 5. Ēveles pamatskolas I komanda, 6. Valkas pamatskolas II komanda, 7. Ēveles pamatskolas II komanda, 8. Ērģemes pamatskola.

Finālspēlē Valkas ģimnāzisti ar minimālu rezultātu 0:1 zaudēja Naukšēnu florbolistiem. Valcēniešu treneris Ilvars Rullis uzskata, ka viesi spēlēja bez lieka stresa un bija saliedētāki. "Tā bija saspringta spēle. Mūsu komandā jau pašā turnīra sākumā traumu guva viens no komandas līderiem Vladislavs Ņikiforovs," stāsta I. Rullis.

Viņš priecājas par to, ka Valkā ieradās tik daudz komandu. Tas nozīmē, ka apkārtnē florbols nav svešs sporta veids.Rezultatīvākie spēlētāji: 1. Klāvs Bošs (9+5) no Vijciema pamatskolas, 2. Elvis Vorps no Naukšēnu vidusskolas (9+4), 3. Einārs Jurjāns (3+7) no Vijciema. Nav jābrīnās, ka K. Bošs ir rezultatīvākais, jo viņš ir labs hokejists - jūt komandas spēli un prot darboties ar nūju.

Par labāko vārtsargu uzskatāms Valkas ģimnāzists Jurģis Gartmanis, kurš atvairīja 90,5% metienu. 2. vietā Nikolajs Sergejevs no Ēveles pamatskolas (82,8%), 3. vietā Reinis Šalders no Valkas pamatskolas (82,0%).

Sports