Florbols: Bumbiņa pati vārtos nekritīs

Sestdien Latvijas florbola čempionātā U-16 grupā 2. divīzijā kārtējās sabraukuma spēles savā laukumā aizvadīja Valkas BJSS komanda. Diemžēl atkal neveiksmīgi.

Līdz čempionāta beigām šo komandu savā laukumā vairāk neredzēsim. Pirmajā spēlē pret Valmieras BJSS zaudēts ar 2:8. Nākamajā pret "Jūrmalu BTA U-16" ar 1:11, bet vislielāko sagrāvi piedzīvoja pret FK "Rīga" - 1:16.

"Šis rezultāts ir proporcionāls treniņos ieguldītajam darbam. Ja dienu pirms sacensībām uz treniņu atnāk divi dalībnieki, tad ikviens var izdarīt secinājumus. Necerēju uz lieliem panākumiem, taču spēlē ar valmieriešiem klusi cerēju gan," atzīst komandas treneris Ilvars Rullis. Diemžēl pirms šīm spēlēm bija sasirdzis vārtsargs Jurģis Gartmanis.

Komandas līderis Vladislavs Ņikiforovs viens neko izdarīt nevar. Tiesa, lielākā daļa komandas ir par diviem gadiem jaunāki nekā pretinieki, kas lielākā daļā komandas ir augumā raženi puiši un maziņos valcēniešus nostumj malā. Jo īpaši pēc jaunā gada U-16 komandā ir iestājusies apātija attieksmē pret florbolu. U-12 un U-14 treniņus apmeklē cītīgi.

Treneris cer, ka vecākie izdarīs pareizus sacinājumus, jo bumbiņa pati vārtos nekritīs. Šai komandai sezonā vēl trijos sabraukumos atlikušas astoņas spēles. Ceturtdien pulksten 20.00 Valkas ģimnāzijas sporta hallē FK "Valka" vīri cīnīsies pret "Jūrmalu BTA".

Sports