Florbols: Debitants kļūst par rezultatīvāko spēlētāju 1

Valkas ģimnāzijas sporta halles piecu gadu darba jubilejas pasākumu noslēdza florbola spēle starp komandām FK "Valka" un "Rubene 2". Šī ir otrā savstarpējā spēle čempionātā abām komandām. Pirmo valcēnieši aizvadīja Rubenē un mājiniekiem piekāpās ar rezultātu 5:8.

 

FK "Valka" komandas vārtus sargāja Sergejs Aleksejevs. Spēles pirmos vārtus 7. minūtē iemeta valcēnietis Roberts Līviņš, saņemot piespēli no Jāņa Tolmaņa. Pirmajā periodā, esot vairākumā, vienus vārtus guva arī Rubenes komanda.

 

2. periodā vārtus mājniekiem guva aizsargs Toms Ābols, spēles 31. minūtē, saņemot piespēli no Salvja Stepiņa un tad jau spēles 37. minūtē vēlreiz raidot bumbiņu pretinieku komandas vārtos. Otrajā periodā viesi gūst četrus vārtus savai komandai. Otrā trešdaļa beidzas ar rezultātu 3:5 viesu labā.

 

3. trešdaļas sākumā, spēles 41. minūtē, valcēniešiem esot vairākumā, bumbiņu pretinieku vārtos ieraidīja Toms Ābols no Dāvja Lozdas piespēles. Piektos vārtus mājniekiem guva Artis Kazaks, saņemot piespēli no Salvja Stepiņa. Arī šajā periodā rubenieši savai komandai guva četrus vārtus.

 

Spēle starp FK "Valka" un "Rubene 2" beidzas ar rezultātu 5:9. Tās laikā komandu izdarīto metienu attiecība pa vārtiem ir 16:29. Abas komandas nopelnīja pa 10 soda minūtēm. Valkas komandas rezultatīvākais spēlētājs bija jaunpienācējs Toms Ābols - spēlē gūti trīs vārti. Treneris uzskata, ka tā ir lieliska debija.

 

"Pirmo trešdaļu mūsu puiši aizvadīja teicami, jo centās izpildīt trenera uzdevumu, un viņiem tas izdevās. Darījām to pašu, ko treniņos. Otrā trešdaļa parādīja, ka vēl pat visus florbola noteikumus nezinām. Savukārt trešajā trešdaļā, katram sagribējās skriet uz savu pusi, kur acis rāda. Tātad bez tehnikas vēl esam vāji psiholoģiskā noturībā. Cik daudz mums vēl ir ko darīt!" spēli raksturo valcēniešu treneris Dainis Ābols.

 

 

Viņam patika Valkas līdzjutēju atbalsts, kuri darīja visu, ko varēja, līdz pat spēles pēdējai sekundei. Gluži tāpat domā arī komandas pārstāve Rudīte Gromule. "Vissirsnīgākais paldies Valkas spēlētāju un komandas vadības vārdā daudzajiem skatītājiem, līdzjutējiem un komandas atbalstītājiem mājas spēlēs.

 

 

 Mēs to novērtējam - jūs esiet labākie! Priecāsimies par katru līdzjutēju arī izbraukuma spēlēs," aicina R. Gromule. Nākamā spēlē pašu laukumā jau šajā piektdienā, 14. novembrī, pulksten 20.00 ar spēcīgo Cēsu komandu.

Komentāri 1

Ivars

Ja Valkas florbolklubā katrā maiņā būtu pa vienam,diviem jaunpienācējiem(Toms Ābols),tad turnīra tabulā viņi būtu pirmā trijnieka sastāvā.Šis spēlētājs(Toms Ābols)uz pārējo fona manāmi izceļas,domāju ka ar katru nākošo spēli viņš rādīs vēl iespaidīgāku sniegumu.Patīkami,ka Valkas atbalstītāji līdz pēdējai spēles sekundei atbalsta savējos,lai arī tie spēļu rezultāti nav tie labākie.Šie divi puiši ar bungām-MALAČI,tikai skatītājiem jābūt vēl aktīvākiem atbalstot savējos.

pirms 12 gadiem, 2008.11.12 18:40

Sports