Florbols: Gada pirmajā spēlē - uzvara 1

Svētdien Kalsnavā kārtējo spēli florbolā aizvadīja FK "Valka" sportisti. Pirmie vārti krita spēles 5. minūtē, un tos no Māra Poļakoviča piespēles iemeta Sergejs Kuncevičs.

Pēc nedaudz vairāk kā trijām minūtēm rezultātu dubultoja Artis Kazaks. Rezultatīva piespēle Tomam Ābolam. Diemžēl trīs nākamos vārtus guva mājinieki un pirmā trešdaļa noslēdzās viņu labā (3:2).Otrās trešdaļas sākumā neizšķirtu no Eduarda Vjazova piespēles panāca T. Ābols.

Pēc tam kalsnavieši izvirzījās vadībā, bet spēles 28. minūtē Roberts Līviņš atkal panāca neizšķirtu. Pēc tam rezultatīvs metiens izdevās mājiniekiem. Otrajā trešdaļā pēdējos vārtus, panākot neizšķirtu (5:5), guva Armands Valtiņš. Rezultātu varēja paaugstināt Eduards, taču viņam soda metienā kalsnaviešu vārtsargu pārspēt neizdevās.

Savukārt trešajā trešdaļā valcēnieši ar trijiem bezatbildes vārtiem visu nolika savās vietās. Tos iemeta T. Ābols, Kārlis Stīpnieks no E. Vjazova piespēles, un nepilnas trīs minūtes pirms spēles beigām precīzs bija Eduards. Viņam un Tomam trīs rezultativitātes punkti. Metienu skaits pa vārtiem nedaudz lielāks FK "Valka" florbolistiem (32:30). Arī soda minūšu valcēniešiem mazāk (8:12). Mūsējo vārtus sargāja Pēteris Stepītis.

Komentāri 1

līdzjutējs

Nu ko raksts ir gaidam komentus:):):) Kalsnavas fanes pēc spēles sauca kad gaidot rakstu.

pirms 12 gadiem, 2009.01.06 08:26