Joprojām līderos

Pēdējā aizvadītajā un vārtiem bagātā florbola spēlē FK “Valka” pagarinājumā ar 11:12 zaudēja saviem sīvākajiem konkurentiem FK “Pēdu nav”.Jau pirmajā minūtē mājinieku labā vārtus guva Edgars Lazdiņš, taču pirmā trešdaļa beidzās ar 3:4 viesu labā. Otrajā periodā vadībā ar 7:6 izvirzījās valcēnieši, taču spēles pamatlaika noslēgumā tablo rādīja neizšķirtu – 11:11.

Interesanti, ka Burtnieku komandas “Pēdu nav” rindās sekmīgi spēlēja valcēnietis Gunārs Ozoliņš, gūstot trīs punktus. Tā nu sanācis, ka Gunārs neiekļuva kādā virslīgas komandā, bet sezonas vidū pāriet uz citu klubu ir sarežģīts un dārgs process. Ja atceramies, tad pagājušajā sezonā viņš spēlēja apvienotajā Valkas un Burtnieku komandā.

“Pretinieki bija stipri. Lai gan abās iepriekšējās spēlēs šo komandu uzvarējām, šoreiz tas neizdevās. Faktiski esam spēkos līdzīgi. Arī 2. līgas čempionātā Vidzemes grupā pašlaik “Pēdu nav” no mums atpaliek tikai par vienu punktu. Vēl atlikušas piecas spēles, un tad jau zināsim vietu sadalījumu.
 Pēc spēles ar puišiem spriedām, ka jāpriecājas arī par iegūto vienu punktu, jo saglabājām līderpozīcijas,” stāsta komandas treneris Ilvars Rullis. Pagarinājums ir liela riska spēle, jo tas ilgst tikai līdz vienu vārtu gūšanai. Viens no zaudējuma iemesliem ir tas, ka Roberts Līviņš savainojuma dēļ nespēlēja otro periodu. Bija jāpārkārto spēlētāju maiņas.

“Domāju, ka 128 atnākušie skatītāji nebija vīlušies šajā spēlē. Cīnījāmies punkts punktā,” smaida treneris.