VČH: Veterānos kārtējā uzvara "Smiltenes vanagiem"

Otrdien Vidzemes čempionātā hokejā tika aizvadītas divas spēles. Pirmajā no tām "Inflekss" ar 11:1 pārmācīja "Siguldu", bet otrajā - "Smiltenes vanagi" (40+) ar 5:1 svinēja uzvaru pār "Ledus vilkiem" (40+).

Pirmais periods "Inflekss" un "Siguldas" cīņā ritēja līdzīgi. Pirmos vārtus "Inflekss" guva nepilnu minūti pirms perioda beigu signāla. Otrās trešdaļas sākumā "Sigulda" panāca 1:1, taču turpinājumā infleksieši atbildēja ar četriem vārtu guvumiem, panākot 5:1. Mača noslēdzošajās 15 minūtēs turpinājās otrā periodā piedzīvotais scenārijs, kad "Inflekss" turpināja dominēt. Spēles noslēdzās ar rezultātu 11:1. Uzvarētāju rindās ar 7 (4+3) punktiem izcēlās Dāvis Zunde.


Inflekss - Sigulda 11:1 (1:0, 4:1, 6:0)


Vakara otrajā mačā veterānu līgā tikās "Smiltenes vanagi" un "Ledus vilki". Līdz mača 7. minūtei "Vanagi" bija panākuši komfortablu divu vārtu pārsvaru, taču tad ar precīzu metienu izcēlās "Ledus vilku" hokejists Amatnieks. Sīva spēkošanās ritēja arī otrajā trešdaļā, taču rezultāts pēc 30 spēlētām minūtēm aizvien nemainīgs - 2:1. Uz pēdējo periodu krietni apņēmīgāki izgāja "Smiltenes vanagi", kas ātri vien panāca jau 3:1, bet līdz mača beigām guva vēl divus vārtus, uzvarot ar 5:1. Divi vārtu guvumi Eināra Seisuma kontā.


Smiltenes vanagi (40+) - Ledus vilki (40+) 5:1 (2:1, 0:0, 3:0)

Florbols