Florbols: Jauniešiem - labi 1

Ķekavas sporta namā 5. janvārī notika U-12 Latvijas florbola otrās divīzijas sabraukuma spēles. Valkas novada bērnu-jaunatnes sporta skolas jaunie florbolisti trijās spēlēs guva divas uzvaras.

Pirmajā spēlē valcēnieši ar rezultātu 2:6 piekāpās "Ķekavas Buldogiem". Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1. Valkas labā vārtus guva Linards Ščegoļevs. Arī otrajā puslaikā viņš bija vienīgais rezultatīvais Valkas novada BJSS komandā.

Nākamajā spēlē pret "Rīgas Lauvas 2" gūta pārliecinoša uzvara ar 12:5. Pirmajā puslaikā valcēniešiem vārtus guva Arnijs Kuratņiks (Linards Ščegoļevs), L. Ščegoļevs (A. Kuratņiks), Ričards Zālīte, R. Zālīte (A. Kuratņiks). Puslaiks noslēdzās neizšķirti 4:4. Otrajā puslaikā bija ievērojami lielāks vārtu birums. Ja rīdziniekiem pa spēkam bija tikai viena bumbiņa, tad Valkas BJSS labā vārtus guva Aivars Kristiāns Rullis (A. Kuratņiks), R. Zālīte (Nauris Rihards), R. Zālīte (Daniels Rumbenieks), R. Zālīte (Madars Opmanis), L. Ščegoļevs (A. K. Rullis), L. Ščegoļevs (D. Rumbenieks), A. Kuratņiks (A. K. Rullis).

Savukārt trešajā spēlē Valkas novada BJSS pārspēja "Jūrmala/BTA-12" komandu ar 7:3. Arī šajā spēlē pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti - 2:2. Vārtus guva R. Zālīte (A. Kuratņiks) un L. Ščegoļevs (R. Zālīte). Otrais periods bija rezultatīvāks. Valkas labā vārtus guva A. Kuratņiks, A. Kuratņiks (R. Zālīte), A. Kuratņiks (D. Rumbenieks), R. Zālīte (L. Ščegoļevs). Vienu bumbiņu jūrmalnieki ieraidīja savos vārtos.

L. Ščegoļevam un A. Kuratņikam 9 rezultativitātes punkti, bet līderis šajā sabraukumā guva 10 punktus. Pašlaik ar 17 punktiem 12 spēlēs Valkas novada BJSS 12 komandu konkurencē čempionāta tabulā atrodas 5. vietā. Izcīnītas 6 uzvaras un tikpat daudz reižu zaudēts.

"Šis posms mums izdevās labi. Puiši malači. Par zaudēto spēli man gan ir iebildes. Ja viņi nospēlētu tā, kā abas pēdējās, un pat ja zaudētu ar nelielu vārtu starpību, es neko nesacītu. Pēc zaudējuma nācās pārrunāt situāciju un viss aizritēja normālo gaitu. Dabūju tieši to, ko no zēniem gaidīju," komentē treneris Ilvars Rullis.

Komentāri 1

Ilvars

Pēc šī posma mūsu Arnijs Kuratņiks ir visa LČ U-12 vecumā grupas rezultatīvākais spēlētājs. Ar ko viņu apsveicu!!!

pirms 10 gadiem, 2011.01.08 21:46