Florbols: Ko tu stipram padarīsi? 9

Piektdien Valkas ģimnāzijas sporta hallē notika kārtējā 2. līgas spēle florbolā starp FK "Valka" un "Cēsis" komandām. Mājnieki piedzīvoja zaudējumu 4:9 pret pašreizējo turnīra pārliecinošo līderi Vidzemes reģionā.

Skatītāju tribīnēs ātru, interesantu, beigās ļoti tehniski izspēlētu spēli no viesu komandas spēlētāju puses vēroja 160 līdzjutēju. Valkas komandas vārtus spēlē sargāja Sergejs Aleksejevs, visas spēles gaitā atvairot 16 no 25 pretinieku metieniem pa viņa sargātiem vārtiem.

Pirmais un otrais periods abām komandām aizritēja līdzvērtīgā spēlē, gūstot vārtus te vienai, te otrai komandai. Pirmais periods beidzas ar rezultātu 2:2. Mājniekiem vārtus gūst Toms Ābols (Kārlis Stīpnieks) un komandas kapteinis Toms Bošs.

Otrajā periodā izceļas E. Vjazovs, no K. Stīpnieka piespēles gūstot trešos vārtus. Periods beidzas 3:3.

Trešajā periodā Sergejs Kuncevičs (Armands Valtiņš) gūst vēl vienus vārtus un, kā izrādījās, tie bija pēdējie šajā spēlē mūsu komandai. Izteikti pārāki periodā bija cēsnieki, rādot ātru, tehnisku spēli.

"Šajā trešdaļā mūsu spēlētāji salūza psiholoģiski, un iemesls tam - viens ļoti apšaubāms noraidījums. Viens no mūsu uzbrukuma līderiem E. Vjazovs guva nopietnas traumas, turklāt tiesneši sodīja tieši viņu, tā arī nemākot paskaidrot kāpēc," stāsta valcēniešu treneris Dainis Ābols.

Protams, viņš atzīst, ka cēsnieki ir varošāki un daudz pieredzējušāki. Valcēniešu komandā tikai T. Ābolam ir 10 gadu pieredze kā gandrīz ikvienam cēsniekam. Taču, salīdzinot ar iepriekšējo maču, valcēnieši kopumā viņiem izskatījās līdzvērtīgi pretinieki. Trešais periods un spēle beidzas ar rezultātu 4:9 Cēsu komandas labā.

Vēl nepatīkamāks zaudējums piedzīvots iepriekšējā spēlē pret Mazsalacas komandu, kura turnīra tabulā valcēniešiem ir kaimiņš augšpusē. Spēle Matīšos dramatiski zaudēta, kaut pietrūka tikai mazliet, lai pieplusotu savai komandai vēl trīs punktus. Šoreiz uzvarēja Mazsalacas spēlētāji.

"Abas komandas parādīja labu sniegumu. Šoreiz vairāk paveicās pretiniekiem, jo uzvaras bumbiņu viņi iemeta spēles izskaņā. Arī mums tā ir gadījies," skaidro treneris.

Valcēniešu komandas vārtsargam S. Aleksejevam darba netrūka. Viņš atvairīja 32 no 40 metieniem. Valcēnieši pretinieku vārtsargu patraucēja 32 reizes. Komandas sapelnīja daudz noraidījumu - viesiem 17 minūtes, bet mājniekiem - 10.

Pirmo trešdaļu FK "Valka" uzvarēja ar 2:1, bet otrajā, kas izvērtās par spēles kulmināciju, jau bijām zaudētāju lomā 2:5. Turpmākajā spēles gaitā izdevās panākt pozitīvu rezultātu - 7:6. Tomēr laukumu atstājām kā zaudētāji - 7:8.

Valkas komandas rezultatīvākie spēlētāji bija T. Ābols (3+0), E. Vjazovs (2+1), K. Stīpnieks (2+1), Artis Kazaks (0+1) un A. Valtiņš (0+1). Ar Mazsalacas komandu ir paredzēta vēl viena spēle, un tā šomēnes notiks Valkā.

Komentāri 9

Āķis

Pirmie divi periodi spēlēar Cēsīm bija labi, bet trešajā mūsējie laikam nolūza. Prieks skatīties, kad laukumā ir Stīpa, Vjazovs, Ābols, Kazaks. Mūsējiem vajadzētu vēl vienu tādu maiņu, tad gan visi dabūtu iekšās.

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 22:40

Viedoklis

Piekrītu pirmie divi periodi bija ok, bet nez kapec, kad rezultāts ir vienlīdzīgs puiši neiet uzbrukumā, visi salīdušu aizsardzībā un gaida kad saliks talos metienus!!!
Ka saka labākā aizsardzība ir uzbrukums, beigās jau bija tik tālu ielīduši aiz centra līnijas, ka C
ēsis gāja mainīties atstajot laukumā bumbiņu, bet musējie stāvēja un blisinājās kapēc nenotiek presings ja zaudējam??? Laikam jau tāda taktika!!!
Stīpa, Vjazovs, Ābols, Kazaks laba maiņa kaut gan shinī spēlē vini salaida 6 vārtus, pie tam vel vienu ļoti nevajadzīgu golu vairākuma, man liekās,ka visu spēli tajā maiņa Ābols izvelk, ja Ābolam neiet tad arī maiņa ir nekāda :)

pirms 12 gadiem, 2009.02.03 12:53

2L

Nu es uzskatu ka pirmā maiņa ir parliecinoši labāka un ir daudz skatāmāka spēle , kad viņi atrodas laukumā , un neuzskatu ka tikai Ābols velk tikai šo maiņu , bet visi kopumā ļoti labi spēlē..

pirms 12 gadiem, 2009.02.03 15:01

nja

Nu vismaz pirmā maiņa jau kādu laiku spēlē vienā sastāvā, var redzēt ka viņi ir saspēlējušies! Ko nevar teikt par otro maiņu kurā katrā spēlē es redzu citus sastāvus!!!
Un cik redzēju spēlēs trenerim attieksme pret pirmo maiņu ir savādāka!!Viskautko paskaidro un dod padomu tikai pirmajai maiņai!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.03 16:24

bumbiņa

Ja jaunie nevar pavilkt, tad talkā jāaicina vecie (veterāni) - dažs labs jau vēl tīri tā neko izskatās.

pirms 12 gadiem, 2009.02.03 18:55

Pirmā maiņa malači, ātri un tehniski, bet ir gadījumi kad piredze trūkst, pamaniju ka arī ļoti ātri padodās!! Arī 2 maiņai nav ne vainas daži otrās maiņas spēlētāji katru reizi atzīmējās ar vārtiem,, ta kā komanda turaties kopā!!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.03 20:16

nez

parasti jau arii vaartus salaizh 1aa mainja:D ko ievaarijushi,ir arii jaaizsmelj:D
un piekriitu ka savaadaak nemaz nevar buut,ja treneris paareejos speeleetaajus rausta no vienas mainjas uz otru,tad laizh laukuma,tad nee.Es domaaju ka arii shinii liimeni speeleetaajiem tas neuzlabo moraalo,un ja uzlaizh uz paaris min uzreiz prasiit rezultaatu un speeli bez kljuudaam nemaz nevar;) bet trenerim diemzheel cits skatijums,mosh uzreiz sapirkt kkaadus legionaarus kas taisa rezultaatu,n***j mums tos vieteejos,galvenais saglabaat darbu:( nenoliegshu ka toms ir labs,un iisteniibaa arii vinjsh ir tas kas taisa speeli,jo viss saakas no aizsardziibas un ja ir paarliecinosh speeleetaajs ar gudru galvu,tad jebkursh peec taadaam piespeeleem iemetiis vaartus:D

pirms 12 gadiem, 2009.02.06 23:34