Florbols: Ko tu stipram padarīsi jeb kad cerības ir niecīgas 11

Pēc trim uzvarām Vidzemes reģiona čempionātā 2. līgā Valkas florbolisti Vidzemes Olimpiskajā centrā piedzīvoja zaudējumu pret FK "Valmiera 2" komandu ar rezultātu 8:2.

Pirmā trešdaļa beidzās ar trīs valmieriešu iemestiem bezatbildes vārtiem. Arī otro trešdaļu valmierieši sāka rezultatīvi, un tikai 32. minūtē pirmos vārtus no Sergeja Kunceviča piespēles guva Armands Valtiņš. Tas notika, pateicoties komandas pirmās maiņas aktivitātei. Nākamās trīs bumbiņas FK "Valka" vārtos ieraidīja Valmieras komandas sportisti, un rezultāts kļuva 7:1.

Trešajā trešdaļā spēles 50. minūtē veiksme atkal uzsmaidīja valcēniešiem, un šoreiz vārtu autors no A. Valtiņa piespēles bija S. Kuncevičs. Abi šie spēlētāji nopelnīja pa diviem rezultativitātes punktiem. FK "Valka" vārtus šoreiz sargāja Pēteris Stepītis.

Pēdējos vārtus valmieriešiem izdevās iemest spēles priekšpēdējā minūtē. Mājnieki spēlē bija tehniskāki un ātrāki. To pierāda arī izdarīto metienu skaits pa vārtiem (30:16) un valmieriešu uzvara spēlē. Pirmajā trešdaļā metienu skaita attiecība bija vēl iespaidīgāka - 12:4.

"Spēles trešajā trešdaļā mūsu komandas aizsargi darbojās ļoti pasīvi un pretiniekiem samērā viegli izdevās mūsu komandas vārtos bumbiņu ieraidīt četras reizes," stāsta kluba valdes locekle Rudīte Gromule. Viņa priecājas, ka, ierodoties Valkas atraktīvajiem līdzjutējiem Vidzemes Olimpiskajā centrā, florbola spēle no otrā perioda kļuva ievērojami skaļāka un interesantāka. Viņi savu komandu uzmundrināja līdz spēles beigu signālam.

Šajā spēlē valcēnieši nenopelnīja tik ierastās soda minūtes. Tas ir pozitīvs aspekts. Nākamā spēle FK "Valka" paredzēta Rubenē 12. decembrī pulksten 19.00 ar komandu "Rubene 2".

Anastastija Cīrulis

Žeņkam ar Bergu Mārtiņu vispār ideālie dueti šajā spēlē sanāca. Malači Valmiera, kapteinis zvērs (rock)

pirms 12 gadiem, 2008.12.06 12:21