Florbols: Kucēni nav slīcināmi, un nākamgad turnīrs notiks atkal 6

Sestdien Valkas ģimnāzijas sporta hallē notika gana spraigs florbola turnīrs "Robežkauss 2008" ar trīs Latvijas un tikpat daudz Igaunijas komandu piedalīšanos.

Turnīra atbalstītājs Andris Dainis uzskata, ka iecere - florbola popularizēšana un veselīga dzīves veida popularizēšana - ir īstenota pilnā mērā. Izmantojot robežpilsētas īpatnības, idejas autoram Ilvaram Rullim izdevās noorganizēt interesantu un intriģējošu turnīru visas dienas garumā ar starptautisku piesitienu.

Pavisam priekšsacīkstēs notika 15 spēles, kurā katra komanda cīnījās ar katru, bet četras labākās vēl četrās spēlēs noskaidroja pirmās četras vietas. Vispirms pusfinālā interesantā cīņā Valmieras "Policija" ar 1:3 zaudēja Jogevas komandai, savukārt Valkas "Čomi" ar 4:1 pārspēja Mazsalacas "Vimbu".

Tātad finālā par trešo un ceturto vietu "Vimba" ar 6:3 pārspēja "Policiju". Cīņā par pirmo un otro vietu "Čomi" uzvarēja Jogevas florbolistus ar 6:3. Komandas kapteinis Ilvars Rullis varēja gavilēt un sveikt savējos ar panākumu.

Visas četras komandas saņēma gandarījuma balvas, bet pirmo trīs vietu ieguvēji - kausus un piemiņas medaļas ar Valkas un Valgas simboliku. Rezultatīvākā spēlētāja balvu saņēma Raivo Dinsbergs no Mazsalacas. Katras komandas spēlētāji noteica savu labāko dalībnieku. Uzvarētājiem tas ir vārtsargs Kristaps Kīns, Mazsalacai - Ivars Kaužēns, un "Policijai" tas ir Mārtiņš Gailis. Viņi saņēma firmas "Salming" balvas.

Igauņiem un arī Latvijas komandām šis turnīrs patika un tas nozīmē, ka pirmie kucēni nav slīcināmi. Gluži otrādi - nākamgad šāds turnīrs notiks atkal. Ar saviem pienākumiem galā lieliski tika tiesneši no Rubenes Gatis Abulovs, Mareks Belousovs un Edgars Vilkaitis. Pasākumu atbalstīja uzņēmumi "Valdo" un "Salming".

Komentāri 6

Ilvars R

Vēlreiz gribu pateikties komandai un visiem kas man palīdzēja.Tiekamies nākošgad:):):)

pirms 13 gadiem, 2008.05.20 17:41

foto

kapec bildes esi tikai tu briliit????
Nevarejat salikt ari citu komandu foto???
Jociigi!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.05.20 18:23

tiri piri

valkas-valgas sīkie pīīīīīīīīī vienkārši ierullē

pirms 13 gadiem, 2008.05.20 18:37

Ilvars R

Bildes neliku es, es arī nefotografēju.Tā kā nejūtos šeit vainīgs un nekā jocīga.

pirms 13 gadiem, 2008.05.20 20:39

Ilvars R

to FOTO .......Es no 22 bildēm sevi ieraudzīju tikkai 3.Ja Tev kāda personīga nepatika pret mani tad nāc un pasaki acīs.Nevajag te ņemties.Jauku dienu:):):)Vienmēr jau kāds par neko sāk cepties.

pirms 13 gadiem, 2008.05.20 20:46

skaitītājs

nu es Tevi saskatīju vismaz septiņās!

pirms 13 gadiem, 2008.05.26 23:10

Sports