Florbols: Līdzjutēju prasītais brīnums ir noticis 6

Piektdienas vakarā Valkas ģimnāzijas sporta hallē tika izspēlēta kārtējā Latvijas čempionāta 2. līgas spēle florbolā Vidzemes zonā. Tikās FK "Valka" un "Rubene 2". Mājnieku komanda svinēja uzvaru pār turnīra tabulas vicelīderi.

Spēles rezultātu no Kārļa Stīpnieka piespēles atklāja FK "Valka" komandas spēlētājs Eduards Vjazovs. Pēc īsa brīža K. Stīpnieks gūst otros vārtus savai komandai, kam seko trīs atbildes vārti no viesu komandas spēlētājiem un pirmais periods beidzas 2:3 "Rubene 2" labā.

Četri vārti sešās minūtēsOtro periodu ar samērā viegli gūtiem vārtiem no centra uzsāk Rubenes komandas spēlētājs. Tad mājniekiem vārtus gūst E. Vjazovs. Perioda otrajā daļā vairāk uzbrūk viesu spēlētāji, mājnieki spiesti aizsargāties. Spēles otrais periods atkal beidzas viesu labā 3:4.

Trešā perioda pirmās desmit minūtes veiksme ir Rubenes spēlētāju pusē, tiek gūti vēl trīs vārti komandas labā. Uz tablo spēles rezultāts nu jau 3:7 mājinieki zaudē. Bet, kā izrādījās, tieši šajā momentā sākās spēle par uzvaru Valkas komandai.

Līdz spēles beigu signālam nepilnas sešas minūtes, mājiniekiem vārtus gūst Sergejs Kuncevičs (piespēle Jānis Tolmanis), tad K. Stīpnieks. Līdzjutēji pieprasa brīnumu...un tas notiek. Rezultatīvi vārti K. Stīpniekam (E. Vjazovs).

Pie rezultāta 6:7 Valkas komandas treneris pieprasa 30 sekunžu pārtraukumu un pēc minūtes tiek izlīdzināts rezultāts 7:7. Vārtus gūst Toms Ābols. Tad vienīgo šis spēles sodu saņem pretinieku vārtsargs. Trešais periods beidzas ar rezultātu 7:7.

Veiksme nostājas mājinieku pusēSeko spēles piecu minūšu pagarinājums, kurā rezultātu komandām neizdodas mainīt, kaut gan mājniekiem bija vairākas labas iespējas pietuvoties uzvarai. Pēcspēles soda metienos veiksme vairāk uzsmaida FK "Valka" komandai.

Protams, nenoliedzams nopelns ir komandas vārtsargam Sergejam Aleksejevam. Mājnieki svin uzvaru spēlē pēc T. Ābola realizētā soda metiena. Uz tablo - 8:7. Valkas līdzjutēju balsis bija tik skaļas, ka dažbrīd nedzirdēja tiesneša svilpi.

Sagrauj arī limbažniekusSestdien, 24. janvārī, FK "Valka" aizvadīja spēli izbraukumā ar "Bulta/Limbaži", uzvarot mājniekus ar rezultātu 2:12.

"Uz spēli jaunieši brauca ar labu noskaņojumu, ar piektdienas spēles iespaidiem, optimistiski noskaņoti: spēlēt un uzvarēt arī šodien!" stāsta, komandas sabiedrisko attiecību speciāliste Rudīte Gromule.

Pirmos vārtus jau piektajā minūtē no E. Vjazova piespēles gūst T. Ābols. Pretinieku vārtos bumbiņa tiek raidīta vēl divas reizes. Tad vārtus gūst mājnieki, pārsteidzot Valkas komandas vārtsargu S. Aleksejevu. Pēc minūtes valcēnieši gūst ceturtos vārtus un pirmā trešdaļa beidzas 1:4 FK "Valka" labā.

Otrajā periodā valcēnieši pretinieku komandas vārtos raida vēl piecas bumbiņas. Vieni vārti gūti, spēlējot mazākumā un atpūtā ejot, rezultāts ir 1:9.

Trešajā trešdaļā Valkas komandas vārtos stājas Pēteris Stepītis. Valcēnieši gūst vēl trīs vārtus, bet mājinieki tikai vienus. Spēle beidzas ar rezultātu 2:12 FK "Valka" labā. Rezultāts neizbrīna, jo limbažnieki ir turnīra pastarīši.

Komentāri 6

skatītājs

Sistemātiski apmeklēju futbola un florbola spēles Valkā, bet tik interesantu, spraigu, emocijām bagātu spēli sen nebiju redzējis. Malači FK "Valka" spēlētāji un treneris, bet mēs-līdzjūtēji bijām fantastiski. Lai veicas arī nākamajās spēlēs.

pirms 12 gadiem, 2009.01.26 16:09

Baigi labā spēle. Nākamajā dienā no kliegšanas pat kakls sāpēja. Kad būs nākamā spēle Valkā?

pirms 12 gadiem, 2009.01.26 18:45