Florbols: Meistarība darīja savu

Piektdien Valkas florbolisti aizvadīja kārtējo Vidzemes 2. līgas čempionāta spēli. Valcēnieši pēc pirmās trešdaļas (0:6) nenolaida rokas, bet izpildīja trenera norādījumus un spēlēja sev raksturīgo spēli.

 

Otrajā trešdaļā izdevās uzvarēt ar rezultātu 5:1. "Šī ir tehniski laba un vizuāli baudāma spēle, turklāt bez rupjībām," pēc otrās trešdaļas vērtēja valcēniešu treneris Dainis Ābols. Viņam piekrita arī florbola eksperts Ivo Meļķis. Valcēniešiem pretī stājās bijušie D. Ābola audzēkņi florbola pulciņa "Vinda" jaunieši. Tagad tā ir viena no Vidzemes 2. līgas vadošajām komandām "Valmiera 2", kuru trenē Ingus Laiviņš.

 

"Spēles sākums bija tāds, kādam tam bija jābūt - pareizi nospēlējām aizsardzībā un neļāvām pretiniekiem izveidot daudz bīstamu momentu. Taču otrajā trešdaļā nopriecājāmies, ka uzvara jau ir kabatā un sākām diezgan haotiski skraidīt pa visu laukumu," analizē valmieriešu treneris.

 

 

Tad arī komanda aizsardzībā pilnīgi zaudēja savas pozīcijas, ko visnotaļ sekmīgi izmantoja valcēnieši, iemetot piecus vārtus. No skatītāju viedokļa raugoties, spēle kļuva interesantāka. "Trešajā trešdaļā man izdevās iegriezt spēli pareizā gultnē, akcentējot aizsardzību, un iznākumā viss beidzās mums labvēlīgi," uzskata I. Laiviņš.

 

Jautāts, vai ar šo spēli D. Ābols ir apmierināts, viņš atbildēja, ka noteikti. "Kur nu vēl labāk! Valmierieši trenējas jau piecus gadus trīs reizes nedēļā," stāsta treneris. Viņš priecājas, ka izdevās pārvarēt pirmās trešdaļas bailes no tik spēcīga pretinieka un pēc tam jau atrast sevi.

 

 

Meistarība darīja savu un uzvarēja stiprākais - beigās 10:5. Kopumā valcēnieši valmieriešiem uzdāvinājuši piecus vārtus. Otri pieci bijuši iemesti ļoti skaisti. "Tomēr mūsu puiši ir malači," lakoniski rezumē FK "Valka" treneris.

 

Pašlaik valcēnieši pēc aizvadītām četrām spēlēm ar trīs punktiem čempionāta tabulā ieņem 4. vietu. Tiesa tikpat daudz punktu divās spēlēs ir ieguvis FK "Kalsnava". Līdere ar 11 punktiem četrās spēlēs ir "Rubene 2", apsteidzot FK "Cēsis" un FK "Valmiera 2".

 

Nākamā spēle valcēniešiem paredzēta piektdien Valkas ģimnāzijas sporta hallē ar Mazsalacas komandu. Abas komandas spēkos esot līdzvērtīgas, tāpēc gaidāma interesanta spēle.

Sports