Florbols: Piedzīvots rūgts zaudējums

Ceturtdien Valkas ģimnāzijas sporta hallē pēc krietnas pauzītes mājas spēlē atkal varēja redzēt savējos - FK "Valka" -, kas spēlēja ar "Inčukalna" komandu. Diemžēl nācās piedzīvot rūgtu zaudējumu - 7:9.

Pirmā trešdaļa sākās cerīgi. Jau sestās minūtes sākumā Eduards Vjazovs guva pirmos vārtus. 12. minūtē viesi rezultātu izlīdzināja, bet piecas minūtes pirms perioda beigām valcēniešu kapteinis Gunārs Ozoliņš rezultātu izlīdzināja.

Spēli saglābt neizdodasOtrajā trešdaļā inčukalnieši guva trīs vārtus pēc kārtas, līdz 33. minūtē Kaspars Sūcis valcēniešiem guva trešos vārtus. Pēc divām minūtēm E. Vjazovs no Jāņa Tolmaņa piespēles rezultātu izlīdzināja (4:4). Tomēr perioda beigās viesi izvirzījās vadībā un atpūsties devās pie rezultāta 4:5.

Trešās trešdaļas pirmajās sešās minūtēs viesi atkal guva trīs bezatbildes vārtus pēc kārtas. Pēc 30 sekunžu pārtraukuma mājinieki acīmredzot ņēma vērā trenera norādījumus un minūtes laikā guva divus vārtus. To paveica Roberts Līviņš no Armanda Valtiņa piespēles un Artis Kazaks (6:8).

Šķita, ka spēli varēs saglābt, jo valcēnieši uzbruka daudz vairāk un pretinieku reti ielaida savā laukuma pusē. Tad pusminūtes pārtraukumu ņēma "Inčukalns" un pavisam drīz rezultāts kļuva 6:9 un tad jau cerību uz labvēlīgu iznākumu bija maz. Vēl mājiniekiem 58. minūtē vārtus no G. Ozoliņa piespēles guva Sergejs Kuncevičs.

Nelīdzēja pat nemitīgais līdzjutēju atbalsts. Noraidījumu skaits komandā bija līdzīgs. Valcēniešu rezultatīvākais spēlētājs E. Vjazovs uz soliņa nosēdēja četras minūtes. Abas komandas atrodas līdzās čempionāta tabulā, un tās līdz šim nebija tikušās. Nākamā spēle valcēniešiem 12. decembrī Ropažos ar komandu "Jaguāra ķepa".

Fotoreportāžu skatiet ŠEIT.

U-18 komanda čempionātu neturpināsFlorbola laukumos ir arī citi jaunumi. Vispirms, 8. decembrī nenotika paredzētā U-18 jauniešu spēle Valkas ģimnāzijas sporta hallē starp FK "Valka" un "Pārgauja/CSS-91" komandām. Iemesls tam - Valkas U-18 komanda vairs nepastāv un neturpinās cīņu čempionātā. Šāda lēmuma pieņemšanai bija vairāki iemesli, bet nozīmīgākais ir tas, jaunieši spēlē FK "Valka" vīru pamatkomandā 2. līgā.

Sestdien, 12. decembrī, FK "Valka" veterāni dosies uz spēļu sesiju Lielvārdē, kur tiksies ar komandām "Kurland 07" un "Smilškastes", kuras ir rezultātu tabulas pirmajā trijniekā. Vēl pretiniekos ir šajā sezonā nebijušas komandas "Silarozes/Aizkraukle" un "Ekskurzeme".Savukārt svētdien, 13. decembrī, ar vienaudžiem Irlavā tiksies Valkas U-12 un U-14 zēnu komandas.