Florbols:Savas sienas nepalīdzēja

Sestdien Valkā florbola kaislībām atdevās Latvijas 17. florbola čempionāts veterānu līgas komandas . FK "Valka" komanda savā laukumā Valkas ģimnāzijas sporta hallē tikās ar "Bulta/Limbaži", "LINO.lv" un "Silarozes/Aizkraukle". Lai gan šī bija vienīgā reize sezonā, kad valcēniešiem bija iespēja redzēt savējos, interese par mačiem bija necila.

Šis valcēniešiem nebūt nebija tas veiksmīgākais posms. Komandas kapteinis Salvis Stepiņš atzīst, ka veterāniem mājas spēlēs nekad nav īpaši veicies. "Ar stiprajām komandām nospēlējām atbilstoši saviem spēkiem, taču pēdējā ar aizkraukliešiem pārlieku baidījāmies kļūdīties un tā nu spēle beidzās neizšķirti. Saprotami, ka soda metieni ir laimes spēle, un laimīte šoreiz bija viesu pusē," stāsta komandas kapteinis S. Stepiņš. Spēle beidzās ar rezultātu 2:3, un mājiniekiem bija jāsamierinās ar vienu punktu.

Abās pirmajās spēlēs pretinieki tiešām bija pārāki, jo viņu komandās spēlē bijušie virslīgas spēlētāji. Tas noteikumos ir atļauts un tur nu neko nevar darīt. Pirmajā spēlē pret "Bulta/Limbaži" valcēnieši zaudēja ar 0:4, bet "LINO.lv" ar 2:8. Vārtus valcēniešu labā guva Imants Zvirbulis (Atis Empelis) un Ivo Meļķis (Atis Empelis). Pēdējā spēlē pret Aizkraukli vārtus iemeta Salvis Stepiņš un Imants Zvirbulis.

Pašlaik FK "Valka" veterānu rezultatīvākais spēlētājs ar 8 punktiem ir Māris Rungulis (4+4) un 7 punkti ir Atim Empelim (3+4).

Pašlaik čempionāta tabulā 11 komandu konkurencē FK "Valka" 13 spēlēs ir guvusi 12 punktus un stabili atrodas 8. vietā. "Silarozes/Aizkraukle" ir izspēlējusi vienu spēli vairāk, ieguvusi astoņus punktus un atrodas tieši zem valcēniešiem. Acīmredzot tieši ar šo komandu būs jācīnās par 8. vietu.

Ķekavas "Bulldogiem", kas atrodas vienu vietu augstāk par Valku, ir 20 punktu. Valcēniešu pāridarītāji "Limbaži/Bulta" un "LINO.lv" joprojām čempionāta tabulā ieņem pārliecinošo 1. un 2. vietu.

Sports