Florbols: Sporta spēlēs pietrūka veiksmes

28. martā FK "Valka" veterānu florbola komanda piedalījās Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 46. sporta spēlēs florbolā. Spēles notika Jūrmalā, Bulduru dārzkopības vidusskolas sporta zālē.

 

Izlozes rezultātā sešas pieteiktās komandas sadalīja divās apakšgrupās. Valcēnieši sacentās ar Valmieras un Tukuma rajona komandām. Savukārt B apakšgrupā spēlēja Bauskas, Rīgas un Limbažu rajona florbolisti.

 

Vislielākais kreņķis valcēniešiem par pirmo zaudēto spēli Tukumam. Nepilnu minūti pirms beigām rezultāts bija neizšķirts (2:2). Kapteinis Salvis Stepiņš atzīst, ka izvēlējušies nepareizu taktiku, tāpēc tukumnieki iesita vēl divus vārtus.

 

 

Tiesa, viņi arī uzvarēja kopvērtējumā. Nākamā spēle bija ar iepriekšējo spēļu čempionu "Rubeni" un pret šo "ceļa rulli" valcēnieši pretoties nevarēja. Savukārt cīņā par 5. vietu ar Rīgas rajonu labvēlīgam iznākumam pietrūka laika - 5:7. Visas šīs komandas ir Latvijas veterānu čempionāta galvgalī.

 

Valcēniešiem nepatika neprofesionālā tiesāšana. Dažās spēlēs sportisti nonāca pat līdz roku vicināšanai. Nevienam nekļuva skaidrs, kā notika izloze apakšgrupās, jo komandu pārstāvji tur nepiedalījās.

Sports