Florbols: Unikāls gadījums – spēlējot mazākumā, iesit piecus vārtus 2

Piektdien Valkas ģimnāzijas sporta hallē Latvijas 16. čempionāta 2. līgas Vidzemes reģiona pirmo spēli savās mājās aizvadīja Valkas florbolisti. Pretinieki sagrauti ar 17:4.

 

Valcēniešiem pretī stājās "Bulta/Limbaži" sportisti. "Mūsu pretinieki nebūt nebija no tām spēcīgākajām grupas komandām. Priekšā ir spēles ar valmieriešiem un cēsniekiem. Tieši tajās visprecīzāk varēsim ieraudzīt savas stiprās un vājās vietas," komentē FK "Valka" treneris Dainis Ābols.

 

 

 Par augsto rezultātu viņš nav izbrīnīts, jo pretinieki saprotot, ka jāpiedzīvo zaudējums, deva iespēju izspēlēties rezervistiem.

 

Spēle iesākās ar strauju vārtu guvumu, taču diezgan nervozi. To jau arī var saprast, jo savās mājās tika aizvadīta pirmā spēle un atbildības slogs dara savu. Nu jau droši var sacīt, ka pilsētā florbols ir populārāks par futbolu. Vismaz skatītāju skaita un izrādītā atbalsta ziņā noteikti.

 

Diemžēl valcēniešu rindās bija daudz noraidījumu par nesavaldību saistībā ar noteikumu ievērošanu. Treneris atzīst, ka šajā ziņā vēl daudz darāmā. Var jau saprast spēlētājus tajā nozīmē, ka draugu un paziņu acu priekšā gribas sevi izrādīt, taču mērs jājūt. Par šīs spēles veiksmi viņš uzskata atrasto risinājumu iesaistīt spēlē veterānus Salvi Stepiņu un Eduardu Vjazovu.

 

 

"Tas bija ietrāpīts desmitniekā, jo vīri savos posteņos nospēlēja teicami un aizsardzībā ieviesa stabilitāti," priecājas D. Ābols. Viņš ir gandarīts arī par Arta Kazaka un Artūra Lazdiņa cenšanos. Protams, vārtos lieliski sevi parādīja Sergejs Aleksejevs. Skaistu "bullīti" limbažnieku vārtos iemeta Edgars Lazdiņš.

 

Nākamā spēle valcēniešiem paredzēta izbraukumā ar FK "Kalsnava", bet savās mājās puišus redzēsim 24. oktobrī, cīnoties ar FK "Valmiera 2". Valcēnieši pēc divām spēlēm ir izcīnījuši trīs punktus ar pozitīvu iesisto un zaudēto vārtu bilanci (+10).

 

 

Komandas kapteinis Toms Bošs uzskata, ka aizvadītā spēle iesisto vārtu ziņā bija laba, bet varējuši nospēlēt vēl labāk. "Uztraukums bija milzīgs. Kas attiecas uz rupjībām, noteikti labosimies," sola kapteinis. Viņš atzīst, ka komanda centusies ievērot trenera norādījumus, taču diemžēl viss neizdevās.

 

FK "Valka" valdes loceklis Ivo Meļķis uzskata, ka vizuāli pirmā spēle ar "Rubeni 2" bija skatāmāka. "Sākums nav peļams, taču jāstrādā vēl daudz," lakoniski komentē I. Meļķis. Viņš ir apmierināts ar Valkas veterānu spēlēm svētdien Inčukalnā.

 

 

Tur sākās vīriešu veterānu 5. florbola čempionāts. No trijām cīņām divās uzvarēts un piedzīvots viens zaudējums. Nākamais sabraukums veterāniem paredzēts 1. novembrī Valkā.

Komentāri 2

Veterāns

Cik tad ir gadu veterānam Eduardam Vjazovam? Vai viņš spēlēja arī pie veterāniem Inčukalnā?Labā formā tas veterāns izskatās.

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 08:20

Ašais

Treneris atzīst, ka šajā ziņā vēl daudz darāmā. Var jau saprast spēlētājus tajā nozīmē, ka draugu un paziņu acu priekšā gribas sevi izrādīt, taču mērs jājūt. Par šīs spēles veiksmi viņš uzskata atrasto risinājumu iesaistīt spēlē veterānus Salvi Stepiņu un Eduardu Vjazovu(šis veterāns tiešām piedzīvo otro jaunību).

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 08:27

Sports