Florbols: Veterāni uzsāk čempionātu

Sestdien Inčukalnā notika Latvijas florbola čempionāta pirmais sabraukums veterāniem. FK "Valka" bilance pagaidām negatīva - viena spēle pagarinājumā uzvarēta, bet divas zaudētas. Trijās spēlēs gūti divi punkti.

Pirmajā spēlē valcēnieši ar rezultātu 5:4 pagarinājumā uzvarēja "Ķekavas buldogus". Diemžēl nākamās divas bija mazāk veiksmīgas. Pret "Alusvēderiem" piedzīvots zaudējums 2:7 un pret "Lekrings SR" - 0:4.

"Komandā spriedām, ka zaudējums pret "Alusvēderiem" ir vissāpīgākais, taču kopumā nospēlējām savas meistarības līmenī. Noskaņojums komandā ir pozitīvs un, domājams, ka sezonu aizvadīsim labi," komentē komandas dalībnieks Ilvars Rullis.

Jāpiebilst, ka FK "Valka" vienībā klāt nākuši daži spēlētāji no "Taizeļa" un veterāni no Mazsalacas. Komandas kapteinis Salvis Stepiņš uzskata, ka būs vajadzīgs laiks, lai iespēlētos kopā ar jaunpienācējiem, taču pirmajā sabraukumā kopumā uzdevums ir izpildīts. "Žēl, ka pirmajā spēlē mums neizdevās uzvarēt pamatlaikā. Tas bija iespējams. Abi pārējie pretinieki patiešām bija stiprāki," uzskata kapteinis.

Sports