Florbols:Veterāniem līdzjutēju atbalsts noteikti palīdzēs

Šodien Valkā un Lielvārdē florbola kaislībām ļausies Latvijas 17. florbola čempionāts veterānu līgas komandām. FK "Valka" veterānu komanda savā laukumā Valkas ģimnāzijas sporta hallē uzņems viesu komandas "Bulta/Limbaži", "Rubene", "Silarozes/Aizkraukle", "LINO.lv" un "Ķekavas Bulldogs".

Pavisam paredzēts izspēlēt deviņas spēles. Jau pirmajā spēlē pulksten 10.00 FK "Valka" sacentīsies ar "Bulta/Limbaži". Šī komanda pašlaik ir pārliecinošs čempionāta līderis, kas 11 spēlēs guvusi 32 punktus, tas ir gandrīz simtprocentīgs rezultāts.

Nākamā spēle valcēniešiem ar "LINO.lv". Arī šī ir ļoti spēcīga komanda un ar 26 punktiem 10 spēlēs čempionāta tabulā ieņem 2. vietu. Pēdējā spēlē FK "Valka" pretī stāsies "Silarozes/Aizkraukle", kas ar sešiem punktiem atrodas vienu vietu zem valcēniešiem, kuri pašlaik 11 komandu konkurencē ar 11 punktiem ir 7. vietā.

Tātad pretinieki ir ļoti stipri, un līdzjutēju atbalsts mājiniekiem notikti palīdzēs un šī, iespējams ir vienīgā reize šajā sezonā, kad valcēniešu spēles varēs vērot savā pilsētā. Komandas treneris Salvis Stepītis atzīst, ka abas pirmās spēles būs grūtas, taču cerības atmest nevajadzētu. Viņš domā, ka pēdējo spēli pret "Silarozes/Aizkraukle" gan vajadzētu "paņemt".

Sports