Florbols: Zaudē ar minimālu pārsvaru

Ceturtdien Valmieras rajona Kocēnos FK "Valka" izlase cīnījās pret "Rubeni 2", kas pašlaik turnīra tabulā ieņem stabilo 2. vietu. Mājinieki uzvarēja ar 3:2.

Spēlē ar "Rubeni 2" valcēniešu vārtus sargāja Sergejs Aleksejevs. Pirmā trešdaļa pagāja bez vārtu guvuma. Diemžēl otrās trešdaļas sākums valcēniešiem izvērtās nepatīkams. Pirmie vārti tika zaudēti 22. minūtē, nākamie - 26. minūtē, bet pie pēdējā panākuma rubenieši nokļuva minūti vēlāk.

Vienus vārtus spēles 36. minūtē valcēnieši atguva. No Artura Lazdiņa piespēles vārtus guva Jevgenijs Gendrjuks. Trešajā trešdaļā otros vārtus 50. minūtē no Toma Ābola piespēles guva Eduards Vjazovs.

Spēles pēdējā minūtē valcēniešiem bija iespēja rezultātu izlīdzināt, taču E. Vjazovs nerealizēja soda metienu. Spēles statistika rāda, ka abām komandām metienu skaits pa pretinieka vārtiem bija līdzīgs - 25:23 mājinieku labā.

Nākamā spēlē valcēniešiem ar pārliecinošiem līderiem FK "Cēsis" notiks viesos 13. decembrī. FK "Valka" pašlaik turnīra tabulā ieņem 5. vietu.