Fotoreportāža: Autosportā dažiem mūsu sportistiem finišs izpalika 1

Sporta un atpūtas kompleksā "Teperis" norisinājās Igaunijas čempionāts kravas automašīnām un bagijiem 3. posms un Baltijas kauss GAZ - 53 bagijiem 2. posms. Kā arī "TSC auto kausa" izcīņa vieglajām automašīnām no Latvijas čempionāta. Šajā izcīņā piedalījās arī vairāki "VAZtusa" dalībnieki, kuri par to ir sajūsmā.

 

Smiltenietis Andris Jurciņš, kurš pārstāvēja Igaunijas klubu, čempionātu vērtē pozitīvi. "Sākumā gāja labi, jo starts bija ļoti veiksmīgs un ātri vien atrāvos no pārējiem braucējiem. Bet mašīnai radās defekts, tāpēc nefinišēju," komentē autosportists.

 

Arī "VAZtusa" dalībnieks smiltenietis Ainārs Poikāns, kurš piedalījās "TSC auto kausa" izcīņā, ar sacensībām ir apmierināts, kaut arī viņu piemeklēja ne viena vien ķibele.

 

"Liels nopelns ir sacensību organizatoriem, ka viņi uzaicināja piedalīties arī "VAZtusa" dalībniekus. Rezultāts varēja būt labāks, bet pierādījās, ka var cīnīties ar jebkuru un ieņemt labu vietu. Vienā no braucieniem biju otrais. Finālā neveicās, jo notika negadījums, kad mašīnu apgāza. Pēc tam vēl smagais iebrauca, un piedevām tam visam benzīna kanna kaut kur trasē pazuda," par neveiksmēm stāsta A. Poikāns.

 

No Valkas rajona autosportistiem labvēlīga diena izrādījās valcēnietim Eduardam Iesalniekam. "Šī bija mašīnas pārbaude pirms Latvijas un Ziemeļeiropas čempionāta. Bija jāiztestē mašīna, jo šogad Latvijas čempionāts iesākās gaužām bēdīgi - mašīnai radās problēmas ar motoru," paskaidro E. Iesalnieks.

 

Sportists par pirmo vietu sacensībās priecājas, bet piebilst, ka nebija konkurences. Arī mašīna ir krietni labāk sagatavota Latvijas čempionātam.

 

 

Kaimiņi labāki

Rezultāti Baltic Cup D - 7 klasē: 1. vietā Audrius Pilipavicius (Lietuva), 2. Jānis Kozlovskis (Latvija), 3. Darius Tamasauskas (Lietuva).

 

Bagi - 51 klasē pirmajā trijniekā ir kaimiņu valsts sportisti no Igaunijas. Vienīgais Latvijas sportists Ivars Jansons, kurš startēja šajā klasē palika 7.

 

GAZ - 53 klasē godalgotās vietas ieņem igauņu sportisti, savukārt Artis Mikals ierindojās 12. vietā.

 

GAZ 51/52 klasē startēja viskuplākais dalībnieku skaits. Pavisam 19, no kuriem deviņi bija latvieši. Augstāko vietu (septīto) no latviešiem izcīnīja Raivis Lokmanis, 10. Andris Jurciņš un 11. Aldis Grantiņš.

 

Savukārt "TSC auto kausa" izcīņā 1. Eduards Iesalnieks (Valka), 2. Māris Rusmanis (Priekuļi), 3. Ivo Šteinbergs (Valmiera). "VAZtusa" dalībnieks A. Poikāns 14 dalībnieku konkurencē ierindojās 9. vietā.

Komentāri 1

Sports