Fotoreportāža: Autosportistiem “VIRŠI – A” kausi sadalīti 2

Vienkopus pulcējās "VIRŠI - A" kravas automašīnu kausa izcīņas dalībnieki no Latvijas un Igaunijas, lai labākie, izveicīgākie un veiksmīgākie autosportisti svinīgi saņemtu izcīnītos kausus.

 

Svinīgajā pasākumā satikās "VIRŠI - A" dalībnieki, atbalstītāji un sponsori, sportistu ģimenes, tehniskā sporta kluba "Smiltene" (TSK) biedri un autosportistu draugi. Pēc labāko "VIRŠI - A" kausa izcīņas autosportistu apbalvošanas, pateicību plākšņu pasniegšanas a/s "VIRŠI - A" un "TSC auto", TSK "Smiltene" un sporta kompleksa "Teperis" lielāko palīgu trases pilnveidošanā un uzturēšanā sumināšanas, jaunumus pavēstīja daudzu uzvaru un titulu ieguvējs Raimonds Tiltiņš.

 

R. Tiltiņš visiem klātesošajiem atklāja, ka kādu laiku pārtrauks aktīvās sporta gaitas. "Jau trīs gadus šī doma man bija prātā. Atpūtai no sporta ir vairāki iemesli. Jāvelta laiks ģimenei, sportam nepieciešamas finanses, bet bez sponsoriem ir grūti. "Tagad ļaušu braukt brālim Jānim. Iespējams, pēc gada vai diviem atgriezīšos," saka autosportists.

 

"VIRŠI - A" kausa izcīņas trīs posmu rezultātos un kopvērtējumā 2008. gada sezonā D12 un D13 klasē pirmajā trijniekā lielākoties ir Igaunijas autosportisti. Šoreiz smilteniešiem godalgas izpalika. Kausa izcīņā pavisam piedalījās 27 autosportisti.

 

Rezultāti 12. klases kravas automašīnu klasē D12 (GAZ 51, 52): 1. vietā Otts Kevvai (Igaunija), 2. Raivis Lokmanis (Stalbe), 3. Taavi Pindis (Igaunija). No Smiltenes autobraucējiem labākais ir Kristaps Eglītis, kurš ieguva 7. vietu, 8. Andris Jurciņš un 12. Ingus Staško. Šajā kausa izcīņā mazāk veicās Aināram Staško (22. vieta) un Jānim Misiņam (23.), jo viņi piedalījās tikai vienā "VIRŠI - A" posmā.

 

13. klases kravas automašīnu klasē D13 (GAZ 53) godalgotās vietas ieņem kaimiņvalsts pārstāvji igauņi - 1. vietā Maits Maesārs, 2. Miks Maesārs un 3. Vaiko Samms.

 

Patlaban autosportisti vēlas un grib panākt, lai būtu arī Latvijas čempionāts (LČ) kravas automašīnām. TSK "Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla pastāstīja, ka pagājušās nedēļas nogalē Rīgā krosa sapulcē notikušas ilgas diskusijas - būt vai nebūt šādam LČ.

Komentāri 2

roliks

Santai atkal baigi labas bildes...Bus man kads svarigs pasakums obligati aicinasu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 15:22

Sports