Futbolisti no kausa izcīņas izstājas ar sagrāvi

Pamatīgu sagrāvi “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņas otrā posma pirmās kārtas spēlē piedzīvojuši FK “Valka” futbolisti, kas ar 0:11 piekāpās “Caramba Rīga” vienībai.

Sestdien, 17.jūlijā, Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā Valkas futbolisti, kas kausa izcīņas pirmajā posmā ar 3:1 pārspēja FK “Lielupe”, tikās ar “Caramba Rīga”, kas pērn uzvarot trešās līgas Rīgas zonā, izcīnīja iespēju šogad spēlēt vienu līgu augstāk par valcēniešiem – 2.līgā.

Līdz spēles 17.minūtei Valkas komanda bija zaudējusi tikai vienus vārtus, taču nākamajās septiņās zaudēja četrus, kam pirmajā puslaikā rīdzinieki pievienoja vēl divus, pēc pirmā puslaika izvirzoties vadībā jau ar 7:0. 

Otrā puslaika sākumā Valkas komanda zaudēja vēl četrus vārtus, spēlei noslēdzoties ar 0:11.

“Komandu līmenis laukumā bija tieši tik atšķirīgs cik rezultāts uz tablo, galvenā kļūda laikam tika pieļauta jau pirms spēles, neizvēloties spēlēt ļoti dziļi no aizsardzības,” norāda Valkas futbola komanda savā “Facebook” lapā.

Arī pagājušajā gadā FK “Valka” no Latvijas kausa izcīņas izstājās otrā posma pirmajā kārtā, kurā ar 2:5 piekāpās FK “Karosta” vienībai.

Savu nākamo spēli Valkas futbola klubs aizvadīs svētdien, 25.jūlijā, kad pulksten 15:00 savā laukumā tiksies ar FK “Pļaviņas DM” vienību.

Sports