Futbolisti noslēdz sezonu 1

Svētdien Ogrē trešās kārtas spēles aizvadīja 1997. gada dzimušo zēnu A grupas komandas. Spēles izvērtās sīvas, un par to liecina rezultāti.

"Valkas novada BJSS futbolisti nospēlēja savu spēju robežās. Centāmies pakutināt nervus arī līderiem, bet šoreiz viņi bija veiksmīgāki. Nespējām izmantot pretinieku kļūdas, bet viņi mūsējās gan. Varbūt ne katru epizodi mūsu futbolisti nospēlēja ar pilnu atdevi, tāpēc dažreiz tas noteica spēles rezultātu," komentē valcēniešu treneris Valērijs Kriviņš.

Lielisks piemērs bija līderu spēle starp FK-33 un FK "Priekuļi" komandām, kur notika atlētiska cīņa laukumā. Līderu spēlē pārāki izrādījās FK-33 spēlētāji. Kopvērtējumā ziemas čempionātā telpu futbolā Valkas novada BJSS futbolisti izcīnīja 5. vietu sešu vienību konkurencē. Abām Smiltenes BJSS komandām attiecīgi 2. un 3. vieta.

Spēļu rezultāti un tabulas ir www.smiltenesfutbols.lv. Par vērtīgāko spēlētāju Valkas BJSS komandā atzīts Markuss Āboltiņš. Smilteniešiem - Kristaps Ozols un Eduards Stīpnieks.

Diemžēl arī darvas karote - ir spēlētāji, kuri apzināti nevēlējās doties uz šīm spēlēm, viņiem arī sportiskā izaugsme ir apstājusies. Nākamajās brīvdienās savas spēles aizvadīs 2000. un 2002. gada dzimušo zēnu komandas.

Komentāri 1

Jola

Darvas karote treneru ziņā. Atceros Valkā 2000.gada sākumā bija treneris kurš ,mazdēlu trenēja,viņš kad paņēma,tad tas bija respekts ,puikas 1994 ,gada skrēja uz treniņiem. Kamēr tādu treneru Valkā nebūs,tad Valkā futbolistu nebūs. Viņš Smiltenē tagad spēlē,bet gribēja Valkā,Un jūs tur Valkā atceraties,a dabūjat to bērnu zēnu treneri atpakaļ,tad arī jums būss zēnu komandas.

pirms 10 gadiem, 2011.03.10 11:10

Sports