Futbolisti sezonu noslēdz ar uzvaru

Pēdējā vasaras dienā FK “Valka” aizvadīja savu pēdējo Latvijas Futbola federācijas 2. līgas spēli, uzņemot ”DSVK Traktors” un izcīnot uzvaru ar rezultātu 3:0 (0:0).

Mūsu futbola komandas runasvīrs Raivis Graņics stāsta, ka spēle iesākās nervozi un pretinieki pirmajās 30 minūtēs regulāri, turklāt bīstami apdraudēja mūsu vārtus gan no stūra sitieniem, gan no auta metot bumbu ļoti dziļi soda laukumā, kas FK “Valka” aizsargiem sagādāja gana daudz grūtību. “Pamazām uzņēmām apgriezienus un jau pirmā puslaika izskaņā izdevās pārņemt spēles kontroli un sākt spēlēt savu futbolu. Spējām izveidot daudz labu vārtu gūšanas momentu, ar ātrām pārejām no malas pieslēdzot Jāni Jurģi, kas darbojās laukuma labajā pusē, un vairākus izrāvienus uz pretinieku vārtiem no laukuma dziļuma veica Eduards Visockis, bet tā arī iekarot pretinieka vārtus neizdevās un uz ģērbtuvēm devāmies ar rezultātu 0:0,” komentē R. Graņics.

Otro puslaiku valcēnieši uzsāka aktīvi, turpinot uzbrukt. Un jau 51. minūtē Roberts Teters pēc Elvja Freimaņa piespēles nokļuva viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu un brīvi raidīja bumbu vārtos, atklājot rezultātu. Līdz ar to spēle kļuva nervozāka un pretinieki centās mainīt spēles gaitu, atstājot brīvas zonas pretuzbrukumiem, ko arī veiksmīgi izmantoja mūsu uzbrucēji. Vienā no pretuzbrukumiem atkal aizmuka Roberts un panāca 2:0. Trešos vārtus un trīs punktus spēlē varēja garantēt Aldis Putniņš, kurš pēc Mareka Cibuļska reida un piespēles gar vārtiem tomēr atrada veidu, kā no pusmetra attāluma bumbu pārsist tiem pāri. Spēles izskaņā kārtējais pretuzbrukums un sods pret Robertu Teteri. Pie bumbas veterāns Agnis Kārkliņš, un ar maigu sitienu viņš pārspēja pretinieku vārtsargu, panākot 3:0 un pieliekot punktu šai spēlei un 2018. gada sezonai.

Komanda ir pateicīga visiem, kuri apmeklēja spēles visas sezonas garumā un atbalstīja mūsējos klātienē. Vēl čempionātā atlikušas divas citu komandu spēles, lai oficiāli varētu ziņot par FK “Valka” izcīnīto 5. vietu čempionātā. Tuvākajās dienās tiks sagatavots un publicēts kluba pārskats par visu aizvadīto sezonu.

Sports