Futbols: Čempionātu sāk ar neizšķirtu

FK "Valka" futbolisti šā gada sezonu iesāka ar izbraukuma spēli Priekuļos. Tā kopumā noritēja diezgan līdzīgi, tāpēc arī rezultāts likumsakarīgs 1:1.

Spēles rezultātu pēc lieliska sitiena pagriezienā atklāja valcēnietis Konstantins Belovs 1:0.

Laukuma saimnieki pirmajā puslaikā atbildēja ar diezgan kuriozi gūtiem vārtiem, izpildot soda sitienu gandrīz no centra līnijas. Bumba ielidoja vārtu tīklā aiz tālu laukumā izgājušā valcēniešu vārtsarga. Spēles pēdējās minūtēs divus lieliskus vārtu gūšanas momentus, izejot viens pret vienu ar vārtsargu, neizmantoja FK "Valka" futbolisti.

Priekuļos bija valcēniešiem neērts laukums, jo uz tā izaugusi gara zāle. "Salīdzinot ar mūsu sintētiskā laukuma īso zālīti, jutāmies ne savā ādā. Nācās spēlēt vienkāršotu futbolu ar elementārām piespēlēm. Katrā ziņā nevarējām parādīt kombinācijām bagātu spēli, uz ko parasti cenšamies," skaidro treneris Agnis Kārkliņš. Viņš uzskata, ka rezultāts ir taisnīgs.

A. Kārkliņš pateicas puišiem par lielo cīņas sparu un neatlaidību. Dažādu iemeslu dēļ uz spēli komanda devās tikai ar vienu rezervistu. Ļoti karstajā laikā tas bija nozīmīgi, jo pietrūka spēlētāju maiņām mača beigu daļā. Valcēniešu komanda parādīja raksturu un izturēja. Treneris laukumā šoreiz neizgāja treniņā gūtās traumas dēļ. Viņš vēl nezina, kad varēs doties laukumā. Ar velosipēdu pabraukt varot, taču paskriet vēl ne.

Nākamo spēli FK "Valka" aizvadīs savā laukumā nākamsvētdien pulksten 13 ar FK "Ērgļi". Komanda gaida savus atbalstītājus.