Futbols: Gatavojas nākamajai sezonai 4

FK "Valka" futbolisti 6. februārī Valgā piedalījās FC "Warrior Cup 2011" kausa izcīņā telpu futbolā jeb futzālā.

Valcēnieši priekšsacīkstēs neapšaubāmi rādīja, ka cīnīsies par galveno balvu. Uzvarēti FCW "Puulajad" (6:0), FC "Otepe" (2:0), FC "Tirva" (3:2) un FC "Warrior" (2:1). Priekšsacīkstēs vārtus guva Mareks Cibuļskis (4), Sergejs Thielemans (3), Maksims Kolomatskis (3), Konstantins Belovs (2) un Sergejs Pavlovs (1).

Pusfinālā valcēniešiem pretī stājās FC "Tirva". Spēle noslēdzās ar 5:3 FK "Valka" labā. Vārtus guva M. Kolomatskis (2), Konstantins Belovs, S. Pavlovs un M. Cibuļskis.

Finālā valcēnieši mērojās spēkiem ar FC "Otepe". Rezultāts 6:2. Vārtus guva S. Pavlovs (3), M. Cibuļskis, K. Belovs un S. Thielemans.

Šis FK "Valka" komandai ir trešais turnīrs telpās. Spēlējošais treneris Agnis Kārkliņš, lūgts komentēt šo turnīru, sacīja, ka mūsējiem labi veicās tāpēc, ka pārējās komandas bija pašvakas. "Nebija lielu problēmu. Fiziskās sagatavošanas programmai šādi turnīri ir noderīgi," nešaubās treneris.

Kluba menedžeris Ivars Meļķis informē, ka februārī paredzēts izspēlēt atlikušās futzāla turnīra spēles Valmierā, bet jau marta vidū valcēnieši ir ielūgti piedalīties turnīrā Valgā atklātā laukumā. Savukārt jau 26. martā, ja ļaus laika apstākļi, notiks Valkas kausa izcīņa. Pirms šā gada sezonas sākuma vēl paredzētas piecas spēles gan savā, gan pretinieku laukumos.

Komentāri 4

Priecē, ka Valkā ziemā ir florbols un vasarā futbols, kad var aiziet un pavērot Latvijas čempionāta spēles, lai gan ne pašā augstākajā līmenī, bet tas tikai pašlaik! Ceru, ka šajos grūtajos laikos, šie klubi spēs noturēties virs ūdens tīri finansiāli!

pirms 10 gadiem, 2011.02.08 17:12

Abuls

Nevajadzēja nobīties no Smiltenes čempionāta futzālā Valkai.. Izbaudītu kā īr zaudēt:)

pirms 10 gadiem, 2011.02.09 10:53

to Abuls

Gan jau puis\t,kad m\ates piens Tev no l\up\am no\z\us Tu saprat\isi, ka gan dz\iv\e,gan sport\a nevar tikai uzvar\et.

pirms 10 gadiem, 2011.02.10 09:52

to to Abuls

Bernudarza turnirus vini vinet mak.
Un iemacies rakstit puikin.

pirms 10 gadiem, 2011.02.18 09:39

Sports