Futbols: Izbraukumā sagrauj pretinieku

Kārtējo spēli Latvijas 2. līgas čempionātā Vidzemes reģionā aizvadījuši FK "Valka" futbolisti, 5. jūlijā izbraukumā Staicelē tiekoties ar VJFC futbolistiem. Valcēnieši uzvarēja ar 9:0.

Spēles pirmās 20 - 25 minūtes laukumā valdīja haoss un tas nebija acīm tīkams futbols. Pēc pirmajiem vārtiem, kurus izgājienā viens pret vienu ar pretinieka vārtsargu guva Andris Pedraudzis, Valkas futbolisti it kā pamodās un līdz pirmā puslaika beigām vēl divas reizes precīzs bija komandas kapteinis Jānis Jurģis.

Otrais puslaiks sākās ar pamatīgu FK "Valka" futbolistu ofensīvu un uz vārtu birumu ilgi nebija jāgaida. Rezultatīvi bija Jānis Jurģis (3), Aleksejs Thielemann, Agnis Kārkliņš un Sergejs Thielemann.

"Ļoti patīkamu iespaidu atstāja trīs jaunie futbolisti, bijušie trenera Valerija Kriviņa audzēkņi, Edgars Maļcevs, Sergejs Kozlovs un Raivis Granics," vērtē komandas menedžeris Ivars Meļķis.

Komanda šo spēli aizvadīja šādā sastāvā: vārtos Edgars Maļcevs (70. min. Klāvs Pāvuliņš), Ģirts Gromulis (45. min. Sergejs Kozlovs), Raimonds Pāvuliņš, Aleksandrs Molčanovs (73. min. Raivis Graņics), Gatis Rožlapa (45.min. Mareks Rudzītis), Aleksejs Thielemann, Agnis Kārkliņš, Sergejs Pavlovs, Sergejs Thielemann, Jānis Jurģis, Andris Pedraudzis (58. min. Vadims Cimbaļuks).

Nākamās divas spēles FK "Valka" aizvadīs savā laukumā - 10. jūlijā pulksten 19.00 ar Smiltenes BJSS-FK Abuls un 12. jūlijā pulksten 13.00 ar FK Ādaži.